قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۱۳ مرداد ۱۴۰۲/ دناپلاس، پژو پارس، سمند، تارا و راناپلاس چند؟

قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۱۳ مرداد ۱۴۰۲/ دناپلاس، پژو پارس، سمند، تارا و راناپلاس چند؟

۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۰:۰۰
کد خبر: ۲۱۲۱۰۷

قیمت محصولات ایران‌خودرو در بازار آزاد امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، نمودار قیمت خودروهای پرفروش داخلی در دومین هفته مردادماه صعودی شد. قیمت پژو پارس و سمند در میان محصولات ایران‌خودرو بیشترین افزایش را ثبت کردند.

در ادامه قیمت روز خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد امروز جمعه سیزدهم مرداد و تغییرات قیمتی آنها طی هفته گذشته را می‌خوانید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۴۵ میلیون رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفت. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۸۰ میلیون تومان است که ۱۵ میلیون طی ۷ روز گذشته گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۳۰  میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۲۰ میلیون تومان است که طی ۷ روز گذشته ۲۰ میلیون تومان گران شده است اما از تیر تا به امروز ۱۷۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۵۵ میلیون تومان است که نسبت به ۷ روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۵۰ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۶۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۷۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته  ۱۵ میلیون تومان گران شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۵۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۷۵ تومان قیمت خورده است که ۵ میلیون افزایش طی هفته گذشته داشته است.

قیمت تارا دنده‌ای۱۴۰۲ هم به ۶۶۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون گران شده است و  طی دوماه گذشته ۱۶۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۵میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی هفته گذشته است. این خودرو طی ۲۰ روز گذشته ۵۵ میلیون ارزان شده است و نسبت به خرداد ۱۸۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است اما طی دو ماه گذشته ۲۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته تغییر نکرده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰ میلیون تومان که ۵ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۶۵ میلیونی شده است که طی روز گذشته بدون تغییر مانده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۵ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۲۵ میلیون گران شده است. طبق لیست قیمت ایران خودرو، این مدل سمند طی سه روز گذشته ۳۵ میلیون گران شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته گذشته ۳۰ میلیون گران شده است. این خودرو طی ۳۴ روز گذشته ۶۰ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن مدل ۱۴۰۲ پلاس بنزینی نیز ۵۸۰ میلیون تومان است که یک هفته ای ۳۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۵ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و نسبت به امروز ۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۰۵ میلیون تومان شده است که نسبت هفته گذشته ۲۵ میلیون افزایش داشته است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۵ میلیون افزایش داشته است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز  ۵۲۵ میلیون تومان است. این خودرو طی یک هفته ۲۰ میلیون گران شده است.

 

ارسال نظر