مستاجران از این مجله تهران هم فرار کردند

یک واسطه‌گر ملکی در محله زیبادشت می‌گوید: هم‌اکنون بازار خرید و فروش و رهن و اجاره‌خانه در این محله در وضعیت رکود قرار دارد و متقاضی کم شده است.

مستاجران از این مجله تهران هم فرار کردند
۱۴۰۲/۰۵/۰۷ ۱۱:۳۲:۱۵
| | |

محله زیبادشت در غرب و منطقه 22 تهران قرار دارد و از شمال به بزرگراه همت و دهکده المپیک، از شرق به بلوار دهکده و رودخانه کن، از جنوب به شهرک چشمه و شهرک گلستان و از غرب به بزرگراه آزادگان متصل می‌شود.

به گزارش اکوایران، یک مشاور املاک در محله زیبادشت با اشاره به افزایش نجومی رهن و اجاره خانه‌ در این محله می‌گوید: در سال گذشته یک واحد 120 متری و 5 سال ساخت،  با 800 میلیون تومان رهن داده می‌شد اما این رقم در سال جاری به یک میلیارد و 400 میلیون تومان رسیده است.

وی همچنین در ادامه می‌گوید: هم‌اکنون بازار خرید و فروش و رهن و اجاره‌خانه در این محله در وضعیت رکود قرار دارد و متقاضی کم شده است.

بررسی‌های ما از فایل‌های رهن و اجاره خانه در محله زیبادشت نشان می‌دهد، برای رهن کامل آپارتمانی نوساز با 110 مترمربع زیربنا، یک میلیارد و 650 میلیون تومان و برای رهن کامل واحدی با 103 مترمربع، 800 میلیون تومان تعیین شده است.

رهن واحدی با 115 مترمربع، یک میلیارد و 200 میلیون تومان و اجاره ماهانه آن، 9 میلیون تومان است؛ برای رهن آپارتمانی 95 متری نیز، 250 میلیون تومان و برای اجاره آن، 8 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

برای واحدی با 60 مترمربع زیربنا، 250 میلیون تومان رهن و 6 میلیون تومان اجاره ماهانه و برای واحدی دیگر با 70 مترمربع مساحت،550 میلیون تومان رهن و یک میلیون تومان اجاره ماهانه پیشنهاد شده است.

زیبا+دشت

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها