۷۵ هزار سفر اربعین با تاکسی‌های اینترنتی انجام شد

معاون حمل ونقل وزیر راه وشهرسازی گفت: از آغاز ماه صفر تا به امروز، ۷۵ هزار سفر اربعین توسط تاکسی‌های اینترنتی انجام شده است.

۷۵ هزار سفر اربعین با تاکسی‌های اینترنتی انجام شد
۱۴۰۲/۰۶/۱۴ ۱۱:۰۰:۰۶
| | |

شهریار افندی‌زاده، معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: میزان استقبال زائران سفر اربعین از ظرفیت تاکسی‌های اینترنتی بسیار خوب بوده است و خوشبختانه تا امروز طبق توافق صورت گرفته بین وزارت راه وشهرسازی و شرکت‌های تاکسی‌های اینترنتی، همکاری بسیار خوبی صورت گرفته است.

ثبت ۷۵ هزار سفر اربعین با تاکسی‌های اینترنتی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به گفته معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی تا روز گذشته ۷۵ هزار سرویس سفر اربعین از طریق تاکسی‌های اینترنتی صورت گرفته است و تمامی تاکسی‌ها می‌توانند از یک تا سه مسافر را سوار کنند.

او می‌گوید: با تاکسی‌های اینترنتی دو کار عمده از نظر فنی و بیمه صورت گرفته و توافق شده است که تاکسی‌ها کمیسیون‌های خود را دریافت نکنند و به نوعی تعداد زائرانی که از این تاکسی‌ها استفاده می‌کنند به ویژه در تاکسی‌های به‌همراه و ماکسیم افزایش یابد.

افندی زاده بیان کرد: به طور قطع بعد از اتمام سفر اربعین تمامی اقدامات آنها بررسی خواهد شد و در صورت مناسب بودن اقدامات از ظرفیت آنها بعد از اربعین در سفرهای برون‌شهری استفاده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها

دیگر اخبار