تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار میوه/ تا ۲ هفته آینده منتظر کاهش قیمت موز نباشید!

رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت هر کیلو موز اکوادور را ۶۱ هزار تومان، موز هندی ۵۰ تا ۵۵ هزارتومان و موز پاکستان را ۳۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: برآوردها حاکی از آن است که قیمت موز از ۲ هفته آینده تعدیل شود.

تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار میوه/ تا ۲ هفته آینده منتظر کاهش قیمت موز نباشید!
۱۴۰۱/۱۰/۱۸ ۱۸:۳۰:۰۰
| | |

رئیس اتحادیه بارفروشان با اعلام قیمت انواع میوه گفت: بنا بر برنامه‌ریزی صورت گرفته پیش‌بینی می‌شود قیمت موز از ۲ هفته آینده کاهش یابد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی دارایی‌نژاد افزود: با توجه به فراوانی بار، کمبودی در عرضه میوه و صیفی نداریم.

وی قیمت هر کیلو انار دماوند را ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان، انار ساوه ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان، انار شیراز ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، انگور بی دانه زرد ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، انگور بی دانه قرمز ۲۰ تا ۵۰ هزارتومان، سیب لبنانی زرد ۱۵ تا ۴۰ هزارتومان، سیب لبنانی قرمز ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان و کیوی ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان اعلام کرد.

دارایی نژاد بیان کرد: هم اکنون هرکیلو پرتقال تامسون شمال با نرخ ۶ تا ۱۵ هزارتومان، پرتقال رسمی شمال ۶ تا ۱۵ هزارتومان، پرتقال ناول جنوب ۲۵ تا ۳۵ هزارتومان، خرمالو شهریار ۳۰ تا ۵۰ هزارتومان، خیار بوته ۶ تا ۱۵ هزارتومان، خیار گلخانه ۱۴ تا ۲۲ هزار تومان و نارنگی ۱۰ تا ۲۵ هزارتومان در میدان عرضه می‌شود.

او قیمت هر کیلو موز اکوادور را ۶۱ هزارتومان، موز هندی ۵۰ تا ۵۵ هزارتومان و موز پاکستان ۳۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: برآوردها حاکی از آن است که قیمت موز از ۲ هفته آینده تعدیل شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران