قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۱۷ شهریور ۱۴۰۲/ پژو ۲۰۷، تارا اتوماتیک، دناپلاس، سمند سورن و رانا پلاس چند؟

رصد بازار خودرو نشان می‌دهد که شیب ریزش قیمت‌ها کند شده است و در دومین هفته شهریور ۱۴۰۲ قیمت خودروهای پرفروش داخلی به‌طور میانگین ۵ تا ۱۵ میلیون تومان پایین آمده است. دنا، تارا، رانا و سمند سورن از جمله محصولات پرطرفدار ایران خودرو بودند که رکورد ریزش قیمت هفتگی را زدند.

قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۱۷ شهریور ۱۴۰۲/ پژو ۲۰۷، تارا اتوماتیک، دناپلاس، سمند سورن و رانا پلاس چند؟
۱۴۰۲/۰۶/۱۷ ۱۸:۳۰:۰۰
| | |

قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد امروز جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، رصد بازار خودرو نشان می‌دهد که شیب ریزش قیمت‌ها کند شده و در دومین هفته شهریور ۱۴۰۲ قیمت خودروهای پرفروش داخلی به‌طور میانگین ۵ تا ۱۵ میلیون تومان پایین آمده است. دنا، تارا، رانا و سمند سورن از جمله محصولات پرطرفدار ایران خودرو بودند که رکورد ریزش قیمت هفتگی را زدند.

قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار آزاد

در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایران‌خودرو و تغییرات قیمتی آنها طی هفته گذشته را می‌خوانید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۶۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۶۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۰۰  میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. 

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۵۹۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۹۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۳۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا طی دو ماه ونیم گذشته ۱۷۰  میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این ۷۶۵میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. این  مدل طی دوماه گذشته ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون پایین آمده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۶۰ تومان قیمت خورده است که ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی ۲۰ روز حوالی ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۶۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی سه ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۱۵ میلیونی طی هفته گذشته است. دنا ۵۰ میلیون در دو هفته ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۵۰ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و طی سه ماه گذشته ۲۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۱۵ میلیون تومان که ۵ میلیون پایین آمده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۵۵ میلیونی شده است که ۱۰ میلیون طی یک هفته ارزان شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۴۰میلیون تومان است که  نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۱۰ میلیونی شده است که نسبت هفته گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی ۲۴ روز گذشته ۶۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰ میلیون تومان است که ۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۰۰ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ۵ میلیون پایین آمده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۸۰ میلیون تومان شده است و نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۶۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته  ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی ۲۷ روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها

دیگر اخبار