کدام جاده‌های کشور مسدود است؟

آخرین وضعیت ممنوعیت ترافیکی در جاده‌های کشور: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون و تریلر (به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی و ناوگان ترانزیتی) در جاده سمنان – تهران از ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۲۵ شهریورماه الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه مورخ ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ از جاده فوق ممنوع است.

کدام جاده‌های کشور مسدود است؟
۱۴۰۲/۰۶/۲۵ ۱۶:۴۵:۱۴
| | |

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ممنوعیت تردد از جنوب به شمال جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در جاده چالوس مسیر (شمال به جنوب) حد فاصل ماسال تا انارک و محدوده های هزارچم و تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء مشاهده می شود.

به گزارش تجارت نیوز، سرهنگ احمد شیرانی در تشریح آخرین وضعیت جاده های شمالی کشور گفت: تردد از جنوب به شمال جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است. ترافیک سنگین در جاده چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا انارک و محدوده های هزارچم و تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء قابل مشاهده است.

وی افزود: همچنین در جاده هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های سه راهی چلاو ، بایجان و لاسم و آزادراه قزوین – رشت مسیر (شمال به جنوب) محدوده ورودی شهر رودبار ترافیک سنگین مشاهده می شود. در جاده فیروکوه و آزادراه تهران – شمال (شمال به جنوب) نیز تردد روان در جریان است.

شیرانی ادامه داد: جاده فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در تشریح آخرین وضعیت جوی جاده های مواصلاتی کشور نیز گفت: بارش باران در برخی از جاده های استان‌های گلستان و مازندران مشاهده می شود.

شیرانی درباره محدودیت تردد و تغییر مسیر در جاده های مواصلاتی نیز اظهار کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون و تریلر (به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی و ناوگان ترانزیتی) در جاده سمنان – تهران از ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۲۵ شهریورماه الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه مورخ ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ از جاده فوق ممنوع است.

همچنین جاده قدیم مشهد – ملک آباد و بالعکس تا مورخ ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

نظرسنجی

از نظر شما اضافه شدن کدام روز به طرح تعطیلات دو روزه آخر هفته مناسب‌تر است؟

خواندنی ها