اگر می‌خواهید تنها زندگی کنید به این شهر آمریکا مهاجرت کنید

شهر بوفالو در ایالت نیویورک آمریکا، برای افرادی که می‌خواهند تنها زندگی کنند، ایده‌آل است.

اگر می‌خواهید تنها زندگی کنید به این شهر آمریکا مهاجرت کنید
۱۴۰۲/۰۶/۲۰ ۲۱:۰۰:۰۰
| | |

شهر بوفالو بیشترین زنان و مردان مجرد آمریکا را دارد. در واقع بیشتر ساکنان این شهر مجرد هستند و البته می‌توان گفت، تقریبا سه‌چهارم شهروندان این شهر، بدون هیچ مشکلی و استفاده از هیچ نوع برنامه همسریابی می‌توانند شریک زندگی خود را بیابند.

به گزارش برنا، این شهر برای افرادی که می‌خواهند تنها زندگی کنند، ایده‌آل است. از بهترین امکانات بوفالو باید به مواردی چون اجاره‌ بهای پایین، مسیرهای کوتاه سفرهای درون شهری و تعداد بالای مجردهای این شهر اشاره کرد. ۵۵.۴ درصد از اهالی این شهر مجرد هستند.

هنگام ارزیابی بهترین شهرها برای مجردها، مواردی چون درآمد ماهانه، هزینه‌های اجاره خانه، رفت‌وآمدهای آسان به محل کار و جمعیت مجردها درنظر گرفته می‌شود. در نظرسنجی انجام‌شده مشخص شده است که اجاره‌ پایین خانه و شب‌های سرزنده شهر بوفالو، این شهر را به مکانی عالی برای مجردها تبدیل کرده است. درضمن هزینه‌های تفریحی، چه تئاتر و سینما و چه باشگاه‌های ورزشی مقرون‌به‌صرفه هستند.

بیشتر مجردهای این شهر از گرانی‌ها و تورم بالای آمریکا که روزبه‌روز بدتر هم می‌شود، تصمیم گرفته‌اند، مجرد بمانند. اما از اینکه می‌توانند بدون دردسر فرد مورد علاقه خود را در بوفالو بیابند، این شهر را خواستنی می‌دانند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها