ارسال پرونده هواپیمای اوکراینی به دیوان عالی کشور

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در مورد پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: رأی نهایی صادر شد، اما با توجه به اعتراض اولیای دم و برخی متهمان، پرونده برای رسیدگی و صدور رأی قطعی به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

ارسال پرونده هواپیمای اوکراینی به دیوان عالی کشور
۱۴۰۲/۰۵/۲۶ ۱۵:۴۰:۱۰
| | |

احمدرضا پورخاقان، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در سفر به استان هرمزگان و بازدید از دادسرای نظامی این استان، گفت: جرائم نظامی به نسبت نیروهای مسلح موجود در هرمزگان پایین است و نیروی رسیدگی به پرونده‌های قضایی کافی است.

به گزارش ایسنا، پورخاقان، افزود: برنامه سازمان نیروهای مسلح بر پیشگیری وقوع جرم است و در این زمینه هرساله دوره‌هایی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح بیان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دنیا کمترین جرم را مرتکب شده‌اند.

سرنوشت پرونده هواپیمای اوکراینی

وی در مورد پرونده هواپیمای اوکراینی، افزود: رأی نهایی صادر شد، اما با توجه به اعتراض اولیای دم و برخی متهمان، پرونده برای رسیدگی و صدور رأی قطعی به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین از راه‌اندازی دادسرای نظامی شهرستان جاسک برای تسهیل در مراجعات و دسترسی مردم و نظامیان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، افزود: مشکلات اقتصادی و اجتماعی داریم، اما آرمان‌های انقلاب اسلامی زنده است و در فتنه‌ها ماهیت افراد منافق مشخص می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

نظرسنجی

از نظر شما اضافه شدن کدام روز به طرح تعطیلات دو روزه آخر هفته مناسب‌تر است؟

خواندنی ها

دیگر اخبار