خطیب نماز جمعه تهران:

مجلس و دولت به اقدام اروپا علیه سپاه واکنش قاطع نشان دهند

خطیب نماز جمعه تهران اعلام کرد که مجلس و دولت به حرکت زشت اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران پاسخ قاطع خواهند داد.

مجلس و دولت به اقدام اروپا علیه سپاه واکنش قاطع نشان دهند
۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۰۴:۴۰:۰۰
| | |

خطیب نماز جمعه تهران اعلام کرد که مجلس و دولت به حرکت زشت اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران پاسخ قاطع خواهند داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران گفت: اینکه آنها سپاه قهرمان و مدیرپرور را مدنظر قرار می‌دهند برای این است که سپاه نقطه قوت در اقتدار جمهوری اسلامی و در عرصه جنگ سخت و نرم است و پشتوانه سپاه و قدرت نرم سپاه همه مردم هستند و تجلی‌اش در بسیجیان عزیز ما در جبهه مقاومت است. امتداد سپاه در بسیجی است که خودش را هر روز بیشتر نشان می‌دهد.

وی افزود: شرایط اخیر نشانه استیصال دشمنان است و اروپایی‌ها مثل عروسک خیمه شب بازی عمل می‌کنند و خود گرفتار سرمای سخت و ... هستند و می‌توانستند در اغتشاشات اخیر به هدفشان برسند که نتوانستند و حالا می‌خواهند از طریق بازی دیپلماتیک به ملت فشار آورند که زهی خیال باطل.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران ادامه داد: ان شاءالله مجلس و دولت در قبال این حرکت زشت پاسخ قاطع را خواهند داد.

علی اکبری همچنین با اشاره به بارش برف و باران در آخر ماه جاری و برودت هوا گفت: در این مدت بیشتر متوجه نعمت گاز در کشور شده‌ایم و در این ایام دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بیشتر و بهتر خود را نشان داد. ایران به همت مجاهدان مومن در رتبه سوم تولید گاز در جهان از یک سو قرار گرفته و نمادی از مجاهدت و عدالت پروری برای گسترش خطوط انتقال گاز در میان شهرها و روستاها انجام شده است؛ طوری که تحت پوشش قرار گرفتن گاز از 2 هزار کیلومتر قبل از انقلاب به 38 هزار کیلومتر در بعد از انقلاب رسیده است. خطوط گاز شهری هم از 2 هزار کیلومتر به 420 هزار کیلومتر افزایش یافته و خانواده شهری از یک درصد به 86 درصد به برکت مجاهدت‌های انجام شده رسیده است که همه این دستاوردها به جهاد تبیین نیاز دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران