عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پاسخ داد:

برنامه هفتم توسعه چه زمانی به مجلس ارسال می‌شود؟

محمدرضا میرتاج‌الدینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: دولت تدوین برنامه هفتم توسعه را آغاز کرده است و قرار است طی هفته‌های آینده به مجلس شورای اسلامی ارسال کنند.

برنامه هفتم توسعه چه زمانی به مجلس ارسال می‌شود؟
۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ۱۰:۳۰:۰۰
| | |

محمدرضا میرتاج‌الدینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: دولت قرار است طی هفته‌های آینده برنامه هفتم توسعه را به مجلس شورای اسلامی ارسال کند.

به گزارش تسنیم، محمدرضا میرتاج‌الدینی با اشاره به برنامه توسعه هفتم اظهار داشت: دولت تدوین برنامه هفتم توسعه را آغاز کرده است و قرار است طی هفته‌های آینده به مجلس شورای اسلامی ارسال کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه دولت لایحه بودجه را به مجلس ارسال کرده است اما مجلس مصرّ است که دولت برنامه هفتم را نیز به مجلس بفرستد تا بتوانیم لایحه بودجه را بر اساس برنامه هفتم تدوین و تنظیم کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آقای قالیباف و آقای رئیسی به‌صورت مستقیم درباره لوایح بودجه و برنامه توسعه هفتم با هم مذاکره کرده‌اند و احتمالاً دولت هر چه زودتر برنامه توسعه هفتم را به مجلس بفرستد.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: دولت قرار است برنامه ششم را طبق شرایط و زمان حاضر مورد بازنگری قرار بدهد و در قالب برنامه توسعه هفتم به مجلس ارسال کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران