تصاویری از اجساد موجودات بیگانه

دو جسد کوچک ادعایی متعلق به موجودات بیگانه در «مکزیکوسیتی» پایتخت مکزیک در مقابل چشمان حیرت‌زده سیاستمداران و قانونگذاران این کشور نمایش داده شد.

تصاویری از اجساد موجودات بیگانه
۱۴۰۲/۰۶/۲۳ ۱۷:۳۰:۲۱
| | |

دو جسد کوچک ادعایی موجودات بیگانه که گفته می‌شود از شهر تاریخی در جنوب شرق «پرو» بازیابی شده و قدمتی ۱۰۰۰ ساله دارند، سه‌شنبه (۱۲ سپتامبر، ۲۱ شهریور) در جعبه‌هایی در کنگره مکزیک در «مکزیکوسیتی» پایتخت این کشور نمایش داده شد. 

به گزارش فارس، رسانه‌های مکزیکی گزارش دادند پیشگام برگزاری این رویداد «جیمی مائوسان» روزنامه‌نگار و یوفولوژیست (محقق و کارشناس در مبحث اشیای پرنده ناشناخته) بود که تحت سوگند شهادت داد اجساد مویایی شده بخشی از تکامل زمینی ما نیستند و دی‌ان‌ای آن‌ها ناشناخته باقی مانده است. 

اجساد فرازمینی ها

مائوسان در جلسه علنی به مقام‌های آمریکایی و اعضای دولت مکزیک قبل از رونمایی از اجساد ادعایی، چند ویدئو از از یوفوها و پدیده‌های غیرعادی ناشناخته نشان داد. او گفت: این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند...این‌ها موجوداتی نیستند که بعد از بقایای یوفوها پیدا شده باشند. آن‌ها در معادن دیاتوم (جلبک‌ها) یافت شدند و بعداً فسیل شدند. 

به نوشته روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، مائوسان به شرکت‌کنندگان گفت «دانشمندان دانشگاه مستقل ملی مکزیک نمونه‌ها را مورد مطالعه قرار داده و توانستند شواهد دی‌ان‌ای را با استفاده از تاریخ‌گذاری رادیوکربن استخراج کنند. پس از مقایسه با سایر نمونه‌های دی‌ان‌ای، مشخص شد بیش از ۳۰ درصد دی‌ان‌ای نمونه‌ها ناشناخته است».

اجساد فرازمینی ها

تصاویر با اشعه ایکس هم طی جلسه نشان داده شد. «رایان گرِیوز» مدیر اجرایی موسسه «آمریکایی‌ها برای هوافضای ایمن» و خلبان سابق نیروی دریایی ایالات متحده هم در این مراسم حضور داشت. او اوایل امسال به کنگره آمریکا درباره تهدید پدیده‌های پرنده ناشناس برای امنیت ملی آمریکا هشدار داد. 

اجساد فرازمینی ها

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها