واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به صحبت‌های جنجالی خطیر

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های سرپرست باشگاه استقلال گفت، تبعیضی وجود ندارد و مدیریت پرسپولیس خوب کار کرده است.

واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به صحبت‌های جنجالی خطیر
۱۴۰۲/۰۶/۱۴ ۱۷:۰۰:۴۲
| | |

حسین شهریاری در حاشیه مراسم اربعین حسینی درباره الزام استفاده از VAR برای میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این یک الزام است. قطعاً مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش کمک خواهند کرد این اتفاق بیفتد و میزبانی‌ها به خوبی انجام شود. ما هم درخواست می‌کنیم تا پیگیری‌های خوبی در این زمینه صورت بگیرد.

به گزارش تسنیم، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت جذب مهاجم خارجی نیز تأکید کرد: این را باید باشگاه صحبت کند. من اطلاع دقیقی از نحوه پیگیری آنها (مسئولان باشگاه) ندارم.

شهریاری درباره برگزاری دیدارهای تیم‌های ایرانی مقابل نمایندگان عربستان در داخل کشور یادآور شد: ان‌شاءالله که اتفاقات خوبی بیفتد. ما منتظریم ببینیم کجا می‌توانیم میزبان باشیم تا هوادار هم بتواند به ورزشگاه بیاید. ما درخواست‌مان را دادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا میزبانی در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد یا ورزشگاه دیگری معرفی می‌شود، گفت: باید سؤال کنیم، ولی در حال تلاش هستند تا ورزشگاه آزادی آماده شود. نمی‌دانم این اتفاق می‌افتد یا خیر.

«ممکن است بازی بدون حضور تماشاگر برگزار شود؟»، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به طرح این پرسش خاطر نشان کرد: باشگاه در حال تلاش است تا این اتفاق نیفتد. اول بحث مجوز و کمیته انضباطی AFC است و باشگاه به دنبال این است تا این مشکل حل شود و بازی با حضور تماشاگران باشد.

شهریاری در مورد اینکه ظاهراً فدراسیون هم پیگیر این موضوع است، عنوان کرد: فدراسیون هم در حال کمک است و باشگاه هم عزمش را جزم کرده است. باشگاه در یک سال اخیر مدیریت دقیقی روی همه مسائل انجام داد و ان‌شاءالله اتفاقات خوبی بیفتد.

وی در خصوص صحبت های علی خطیر سرپرست باشگاه استقلال و بحث تبعیض بین پرسپولیس و استقلال توضیح داد: این تبعیض نیست؛ این نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس مدیریت خوبی دارد و در هزینه‌ها، عملکرد و پیگیری‌ها دقت دارند. اینکه یک مدیریت خوب کار می‌کند دلیل ندارد بگویند تبعیض وجود دارد. مدیران استقلال هم آدم‌های خوب و قوی هستند و ان‌شاءالله مشکل آن‌ها هم حل می‌شود. این موضوع تبعیض نیست، موضوع مدیریت صحیح باشگاه پرسپولیس است.

«آیا پرسپولیس با بحث مالکیت مشترک دو باشگاه مشکلی ندارد؟» رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: ما اصلاً کاری به اسپانسر مشترک نداریم و به این موضوع فکر هم نکردیم. ما وظیفه داریم یک بخشی از هزینه‌ها را با اسپانسر تأمین کنیم که آقای درویش با مدیریت خوب پیگیر آن است.

شهریاری به‌عنوان رئیس صندوق حمایت از پیشکسوتان درباره اعتراض برخی اعضا به حقوق کم این صندوق یادآور شد: صندوق یک اساس‌نامه دارد و الان در حال پیگیری است. صندوق یک اعتبار بسیار محدودی دارد که تا سال گذشته 33 میلیارد تومان کل بودجه آن بوده است. صندوق مشکلی ندارد و آن چیزی که مصوب بوده انجام شده است. در سال جاری پیگیری کردیم و یک اتفاق خوب افتاده و یک اعتبار ویژه برای درمان می‌خواهیم بگیریم. برای حقوق هم یک اتفاقاتی هم افتاده و قرار است درآمدهایی شناسایی شود و فکر می‌کنم برای سال آینده وضعیت بهتر خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها