محمد صلاح هم به لیگ عربستان پیوست؟

روزنامه المدینه از قطعی شدن قرارداد محمد صلاح با تیم الاتحاد عربستان خبر داد.

محمد صلاح هم به لیگ عربستان پیوست؟
۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۱۰:۱۳:۲۵
| | |

چند روز پیش بود که رسانه‌ها از احتمال فراوان پیوستن محمد صلاح به الاتحاد عربستان خبر دادند.

به گزارش ایسنا، امروز اما روزنامه المدینه از قطعی شدن قرارداد محمد صلاح با تیم الاتحاد عربستان خبر داد.

بدین ترتیب صلاح با بازیکنانی همچون فابینیو، انگولو کانته، ژوتا و کریم بنزما هم‌بازی می‌شود.

به نظر می‌رسد بحث حضور محمد صلاح در الاتحاد کاملا جدی است. روزنامه المدینه عربستان اعلام کرد که همه چیز نهایی شده و محمد صلاح بازیکن الاتحاد شده است.

صلاح در ترکیب لیورپول برابر نیوکاسل به میدان رفت و طبق اعلام رسانه‌های عربی بعد از این بازی، لیورپول را به مقصد دوبی ترک خواهد کرد تا در آزمایش‌های پزشکی الاتحاد شرکت کند.

باشگاه الاتحاد برای جذب محمد صلاح حاضر است که سالی ۱۰۰ میلیون یورو دستمزد به او پرداخت کند و رقم ۱۲۰ میلیون یورو هم به لیورپول برای دریافت رضایتنامه او بپردازد.

باوجود اعلام صریح باشگاه لیورپول و سرمربی این تیم که محمد صلاح را نخواهند فروخت، باشگاه الاتحاد عربستان و رسانه‌های این کشور بی‌خیال این بازیکن مصری نیستند.

بسیاری محمد صلاح را بهترین بازیکن عرب تاریخ می‌دادند و به همین خاطر عربستانی‌ها می‌خواهند با آوردن این بازیکن همه نگاه‌ها را معطوف به لیگ خود کنند و زمینه را برای جذب دیگر بازیکنان بزرگ فوتبال جهان مهیا سازند.

یورگن کلوپ روز گذشته در نشست خبری قبل از دیدار تیمش تاکید کرد که صلاح را به هیچ قیمتی نخواهند فروخت و باشگاه شدیدا به این بازیکن نیاز دارد.

الاتحاد برای جذب صلاح حاضر است ۷ برابر رقم کنونی دریافتی او در لیورپول به وی بپردازد.

محمد صلاح اسطوره باشگاه لیورپول به شمار می‌آید. او بهترین گلزن تاریخ باشگاه در لیگ جزیره است و محبوبیت بسیار بالایی در بین هواداران  تیمش دارد.

یورگن کلوپ که نگران وضعیت ستاره مصری خود است از فیفا خواست تا پنجره نقل و انتقالات این کشور خلیج فارس را که تقریباً سه هفته پس از اروپا بسته می‌شود، بررسی کند.

در حالی که پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر در تاریخ اول سپتامبر همراه با اکثر لیگ‌های برتر اروپا بسته می‌شود، باشگاه‌های لیگ برتر عربستان سعودی می‌توانند تا ۲۰ سپتامبر بازیکن جذب کنند. یورگن کلوپ گفت: نفوذ عربستان در فوتبال در حال حاضر گسترده است. تقریباً بدترین چیز این است که پنجره نقل و انتقالات در عربستان سعودی سه هفته بیشتر باز است. اگر حق با من باشد این شرایط حداقل در اروپا مفید نیست. یوفا یا فیفا باید راه حل هایی برای آن پیدا کنند.

لیورپول پیش از این شاهد انتقال دو بازیکن با تجربه خود به عربستان در تابستان امسال بوده است. جردن هندرسون کاپیتان لیورپول با مبلغ ۱۲ میلیون پوند به الاتفاق پیوست و فابینیو نیز با مبلغ ۴۰ میلیون پوند راهی الاتحاد شد.

صلاح تابستان گذشته یک قرارداد سه ساله جدید با لیورپول امضا کرد که او را با حدود ۳۵۰ هزار پوند در هفته به پردرآمدترین بازیکن تاریخ لیورپول تبدیل کرد. باشگاه الاتحاد فعالیت بسیار خوبی در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی داشته است. الاتحاد با فابینیو، انگولو کانته، ژوتا و کریم بنزما قرارداد امضا کرده و با این حال همچنان به دنبال خریدهای بزرگ در تابستان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

نظرسنجی

از نظر شما اضافه شدن کدام روز به طرح تعطیلات دو روزه آخر هفته مناسب‌تر است؟

خواندنی ها