پیام‌های تسلیت رهبر انقلاب برای حجج‌الاسلام عبادیو دژکام

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام‌هایی جداگانه به نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس به ایشان تسلیت گفتند.

۱۴۰۲/۰۶/۱۲ ۰۲:۱۹:۲۹
| | |

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام‌هایی جداگانه به نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی  و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس به ایشان تسلیت گفتند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام عبادی، نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی، درگذشت همسر وی را به این شرح تسلیت گفتند:  بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای عبادی دامت توفیقاته

درگذشت همسر مکرّمه را به جناب‌عالی و فرزندان گرامی آن مخدّره و دیگر بازماندگان تسلیت عرض می‌کنم. رحمت و مغفرت الهی را برای آن بانوی محترمه و صبر و تسلّا برای بازماندگان از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

سیدعلی خامنه‌ای - ۱۴۰۲/۶/۱۰

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام دژکام، نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، درگذشت صبیه وی را تسلیت به این شرح تسلیت گفتند:  بسم‌الله الرّحمن الرّحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای دژکام دامت افاضاته

مصیبت در گذشت صبیه مکرّمه را به جنابعالی و والده گرامی‌اش و دیگر بازماندگان تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای وی و صبر و تسلّا برای والدین و دیگر بازماندگانش مسألت می‌نمایم.

سیدعلی خامنه‌ای - ۱۴۰۲/۶/۱۰

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها