فراخوان اتوبوس‌ها برای حضور در مرز مهران

رییس ستاد اربعین گفت: ۶۵۰ اتوبوس از استان‌های مختلف برای حضور در مرز مهران فراخوانده شدند.

۱۴۰۲/۰۶/۱۸ ۰۱:۵۳:۳۸
| | |

رییس ستاد اربعین گفت: ۶۵۰ اتوبوس از استان‌های مختلف برای حضور در مرز مهران فراخوانده شدند. به گزارش، سیدمجید میراحمدی رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: سال‌های گذشته وضعیت حاکم بر این پایانه مهران بسیار نامناسب بود به‌طوری که زائران تا ۱۵ ساعت هم در این مرز معطل می‌شدند که خوشبختانه این معضل برطرف شده است.

رییس ستاد اربعین در ادامه تصریح کرد: با دستور معاون اول رییس‌جمهوری، فراخوان اتوبوس‌ها انجام شده و در حال ایجاد آمادگی برای بازگشت زائران خواهیم بود. این مقام مسوول تاکید کرد: موکب‌های ایرانی و عراقی در حال جمع‌آوری هستند و به همین دلیل پیش بینی می‌کنیم فردا بخش زیادی از زائرانی که هنوز در عراق هستند به کشور بازگردند.

وی گفت: ۶۵۰ اتوبوس از استان‌های مختلف فراخوانده شدند که تا ساعاتی دیگر به مهران خواهند رسید ضمن اینکه ۷۰۰ اتوبوس ایرانی دیگر هم از خاک عراق به مهران باز می‌گردند و جای نگرانی نیست.

میراحمدی در پایان افزود: از زائران می‌خواهیم صبور باشند و در صورت نیاز از امکانات و استراحتگاه‌های موجود در پایانه مرزی مهران استفاده کنند و مطمئن باشند در سریع‌ترین زمان ممکن به مقاصد خود اعزام خواهند شد. زائران برخی استان‌ها از جمله تهران، مازندران و آذربایجان شرقی در پایانه مهران معطل هستند، اما زائران بقیه استان‌ها طبق روال در حال تخلیه و اعزام هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها