عرضه صکوک مرابحه ۱۰۰ میلیارد تومانی

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت تحقیقاتی و تولیدی واریان فارمد (سهامی خاص) به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از طریق فرابورس ایران از روز سه‌شنبه مورخ 1402/06/07 به مدت سه روز کاری در نماد واریان۰۷ عرضه عمومی خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۰۱:۰۹:۲۳
| | |

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت تحقیقاتی و تولیدی واریان فارمد (سهامی خاص) به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از طریق فرابورس ایران از روز سه‌شنبه مورخ 1402/06/07 به مدت سه روز کاری در نماد واریان۰۷ عرضه عمومی خواهد شد.صکوک مرابحه شرکت تحقیقاتی و تولیدی واریان فارمد به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان جهت تامین سرمایه در گردش و نقدینگی لازم به منظور خرید مواد اولیه از طریق فرابورس ایران عرضه می‌گردد.

این اوراق ۵ ساله و با نرخ ۲۳ درصد می‌باشد که اقساط آن هر شش ماه یک‌بار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌گردد. صکوک مرابحه مذکور از طریق شرکت کارگزاری بانک سامان به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه نوین به عنوان متعهد پذیره‌نویس و بازارگردان توسط شرکت واسط مالی خرداد یکم (با مسوولیت محدود) منتشر خواهد شد.ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط این اوراق نیز بانک اقتصاد نوین است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها