رفع مشکلات واحد‌های صنعتی مستقردر شهرک‌های صنعتی فارس

در هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک‌های صنعتی فارس که در سال 1402 به ریاست مدیرعامل و با حضور معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار شد، مشکلات ۹ فعال صنعتی وتولیدی بررسی و رسیدگی شد. در این جلسه به مشکلات صنعتگران در حوزه‌های مختلف ساخت و ساز، دریافت پایان کار، اقساط معوقه، صدور جواز ساخت، درخواست تجمیع، ترهین اسناد، تغییر کاربری و...رسیدگی شد.

۱۴۰۲/۰۶/۰۵ ۰۲:۴۴:۴۸
| | |

 سعیده ناصری| در هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک‌های صنعتی فارس که در سال 1402 به ریاست مدیرعامل و با حضور معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار شد، مشکلات ۹ فعال صنعتی وتولیدی بررسی و رسیدگی شد. در این جلسه به مشکلات صنعتگران در حوزه‌های مختلف ساخت و ساز، دریافت پایان کار، اقساط معوقه، صدور جواز ساخت، درخواست تجمیع، ترهین اسناد، تغییر کاربری و...رسیدگی شد.

از ابتدای امسال تاکنون ۸جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار و در این جلسات به مسائل و مشکلات ۶۰ واحد تولیدی و صنعتی رسیدگی شده است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با مثبت ارزیابی کردن جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده دریک سال گذشته مشکل ۱۹۵ واحد صنعتی در جلسات این کارگروه مطرح که بیش از ۹۰درصد مصوبات این کمیته اجرایی و منجر به رفع موانع و مشکلات شده است.سیدمصطفی هاشمی افزود: گره گشایی از تولید در راستای رونق تولید از مهم‌ترین اهداف برگزازی جلسات این کارگروه است و در این جلسات و با حضور معاونان و مدیران، راهگشاترین تصمیم برای رفع مشکلات وموانع واحدهای صنعتی اتخاذ می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها