آغاز حراج شماره‌های رند همراه اول به مناسبت سالروز عرضه نخستین سیم‌کارت

دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول همزمان با سالروز عرضه نخستین سیم‌کارت آغاز می‌شود.

۱۴۰۲/۰۵/۱۷ ۰۱:۴۲:۲۵
| | |

دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول همزمان با سالروز عرضه نخستین سیم‌کارت آغاز می‌شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دور جدید واگذاری شماره‌های رند همراه اول از روز پنجشنبه 19 مرداد 1402 همزمان با سالروز عرضه نخستین سیم‌کارت در ایران توسط شرکت ارتباطات سیار ایران، آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای مشاهده و شرکت در حراج، به سامانه حراج نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور مراجعه کنند.

براساس اصول و ساختار ارزشی اپراتور اول تلفن همراه که مبین ارایه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره‌های رند است، واگذاری شماره‌های رند همراه اول از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به صورت اینترنتی به نشانی rond.mci.ir صورت می‌پذیرد. متقاضیان شرکت در حراج شماره‌های رند همراه اول، باید ضمن تأیید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج و همچنین وارد کردن صحیح اطلاعات درخواستی و هویتی در سامانه مذکور، نسبت به واریز آنلاین رقم ودیعه که معادل ۲۰ درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظرشان است، اقدام کنند.

برقراری اعتبار زمانی هر حراج نیز منوط به دو شرط است که لزوماً هر دو باید برقرار باشد تا حراج به اتمام برسد. شرط نخست آنکه «زمان قانونی» حراج به اتمام برسد که این زمان برای هر حراج متغیر است و در زمان شروع حراج اعلام می‌شود.دیگری هم اینکه از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره، باید ۸ ساعت گذشته باشد؛ در صورت اعلام پیشنهاد جدید قبل از اتمام مدت زمان حراج، مدت زمان حراج برای یک دوره ۸ ساعته دیگر تمدید می‌شود. تمامی متقاضیان شرکت در طرح حراج شماره‌های رند همراه اول می‌توانند به نشانی  rond.mci.ir مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها