شماره امروز: ۵۴۷

| | |

جدیدترین رمان‌ «جیمز پترسون» که آن را با همکاری «جیمز او بورن» نوشته موفق شد کمی پس از انتشار در فهرست پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز قرار بگیرد.

«جیمز پترسون» بار دیگر در بین پرفروش‌ها

جدیدترین رمان‌ «جیمز پترسون» که آن را با همکاری «جیمز او بورن» نوشته موفق شد کمی پس از انتشار در فهرست پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. حضور مداوم آثار «جیمز پترسون» در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز و آمازون سبب شده تا راه‌یافتن رمان جدید او کمی پس از تاریخ انتشارش را امری بدیهی تلقی کنیم. «گمشده» که عنوان جدیدترین رمان‌ «جیمز پترسون» و «جیمز او بورن» است، داستان ماموریت جدید گروهی از اف.بی.آی برای رسیدگی به یک باند خلافکار روسیه‌ای را روایت می‌کند. رمان «گمشده» در نخستین هفته حضورش در جایگاه دوم فهرست پرفروش‌های داستانی این نشریه قرار دارد. پترسون پیش‌تر موفق شده بود برای نگارش رمان‌های «کریس کراس»، «نوزدهمین کریسمس»، «حل‌نشده» و «هجدهمین آدم‌ربایی» به این فهرست راه‌ یابد. رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته «دلیا اوئنز» نیز پس از گذشت ۷۲ هفته از حضوش در این فهرست، همچون هفته گذشته صدرنشین است. رمان «ادوارد عزیز» از «آن ناپولیتانو» نیز در دومین هفته از حضورش در جایگاه سوم به چشم می‌خورد. «ناپولیتانو» در این رمان داستان آغاز زندگی دوباره پسربچه ۱۲ ساله‌ای را روایت می‌کند که پس از حادثه سقوط هواپیما و از دست دادن تمام خانواده‌اش تنها بازمانده این حادثه است. رمان «چه سن جالبی» نوشته «کایلی رید» و «محافظان» نوشته «جان گریشام» نیز به ترتیب جایگاه سوم و چهارم فهرست این هفته پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز را به خود اختصاص داده‌اند.

برگزیدگان جوایز گرمی ۲۰۲۰ اعلام شدند

برندگان جوایز شصت و دومین دوره از جوایز گرمی در حالی پیش معرفی شدند که “بیلی ایلیش» ـ خواننده ۱۸ساله ـ جوایز اصلی این مراسم را به خود اختصاص داد. به گزارش گاردین، مراسم جوایز گرمی که به عنوان مهم‌ترین رویداد موسیقی جهان شناخته می‌شود پیش برگزار شد و در جریان آن جوایز بهترین هنرمند جدید، بهترین آلبوم سال برای «وقتی که همگی به خواب می‌رویم، کجا می‌رویم»، جایزه بهترین ترانه سال و بهترین رکورد سال برای «آدم بد» به «بیلی ایلیش» رسید. کشته شدن «کوبی برایانت» ـ بسکتبالیست مشهور امریکایی ـ در سانحه هوایی (سقوط هلی کوپتر) پیش از برگزاری جوایز گرمی بر این مراسم نیز سایه انداخت. «آلیشیا کیز» مجری این مراسم در ابتدا بیان کرد: «ما در حال حاضر عمیقا غمگین هستیم.» جایزه بهترین آلبوم پاپ ووکال سال نیز برای آلبوم «وقتی که همگی به خواب می‌رویم، کجا می‌رویم؟» به همین خواننده‌ اختصاص یافت. «ویلی نلسون» نیز موفق شد جایزه بهترین اجرای تک‌نفره کانتری را برای ترانه «مرا به خانه ببر» دریافت کند. در بخش بهترین آلبوم «عصرجدید» نیز «بال‌ها» اثر «پیتر کیتر» به عنوان برگزیده معرفی شد. سال گذشته گروه «ماه افیون» ‌با حضور «حمید سعیدی» به عنوان برنده این بخش انتخاب شده بود. جایزه بهترین ترانه برای رسانه تصویری نیز به «بردلی کوپر» و «لیدی گاگا» برای «ستاره‌ای متولد شده است» اختصاص یافت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران