شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127342 | |

امام‌جمعه موقت تهران گفت: کشور ما با جنگ روانی و اقتصادی دشمن روبرو است، و عده‌ای دست به احتکار می‌زنند، بنابراین باید مجازات چنین افرادی را جدی گرفت.

امام‌جمعه موقت تهران گفت: کشور ما با جنگ روانی و اقتصادی دشمن روبرو است، و عده‌ای دست به احتکار می‌زنند، بنابراین باید مجازات چنین افرادی را جدی گرفت.

به گزارش فارس آیت الله محمّد امامی کاشانی، امام‌جمعه موقت تهران، در خطبه‌های نمازجمعه دیروز تهران با اشاره به احتکار برخی اقلام در بازار گفت: از قوه قضاییه تشکر می‌کنم که اعلام کرد با محتکرین برخورد خواهد کرد. امام‌جمعه موقت تهران با بیان اینکه قوه قضاییه و ریاست آن، در برخورد با این موارد جدی است، تصریح کرد: به تمام سودجویان می‌گویم که زندگی خودتان و زن و بچه خود را در دنیا و آخرت، سیاه نکنید.امامی کاشانی با اشاره به اظهارات ترامپ گفت: آیا وجدان ایرانی این را می‌پذیرد که عده‌ای ماجراجو سر و صدا رو شروع کنند و یک عده هم فریب بخورند و عکس بگیرند و منعکس کنند.او ادامه داد: هدف دشمنان این است که فشار بیاورند تا ایران مذاکره کند. چه مذاکره‌ای؟ مذاکره‌ای که اهدافش را آنها در نظر گرفته‌اند، ایران زیر بار نمی‌رود و مواضع ما همان است که رهبر معظّم انقلاب اعلام کردند. اگر بر فرض محال هم مذاکره بشود امریکا زیر آن می‌زند و بساط آن را بر هم می‌زند.امام جمعه موقت تهران درباره دروغ گویی رییس‌جمهور امریکا گفت: به گزارش واشنگتن پست، ترامپ در روز بیش از هفت دروغ می‌گوید. او با استناد به سخنی از حضرت مسیح (ع) گفت: کسی که دروغ بگوید ارزش و بها ندارد. امام جمعه موقت تهران، بیانات رهبر معظّم انقلاب مبنی بر تشکیل یک کارگروه چابک و فعّال درباره مسائل اقتصادی را مورد اشاره قرار داد و گفت: در شرایطی که در جنگ اقتصادی هستیم، این دستورالعمل رهبر معظم انقلاب یک تکلیف است که مسوولان باید به آن عمل کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران