شماره امروز: ۵۴۷

| | |

زهرا شمس احسان، رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران به انتصاب رییس سازمان ورزش شهرداری تهران واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، شمس احسان در حساب توییتری خود نوشت:

واکنش به انتصاب رییس  سازمان ورزش شهرداری تهران

زهرا شمس احسان، رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران به انتصاب رییس سازمان ورزش شهرداری تهران واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، شمس احسان در حساب توییتری خود نوشت: «انتخاب رییس سازمان ورزش شهرداری تهران برمبنای اساسنامه این سازمان باید از بین پرسنل رسمی شهرداری یا قراردادی با حداقل هشت سال سابقه خدمت باشد. رعایت قانون باید خط قرمز باشد.» علیرضا زاکانی شهردار تهران روز سه شنبه با صدور حکمی «حسین اوجاقی» را به عنوان رییس سازمان ورزش شهرداری تهران منصوب کرد.اوجاقی دارای مدرک دکترا مدیریت تربیت‌بدنی از دانشگاه تهران و نایب‌رییس و عضو هیات رییسه فدراسیون ووشو، عضو کمیته ورزشکاران فدراسیون جهانی و مدیر فنی و سر مربی تیم ملی ووشو است. کسب ۶ مدال جهانی، ۳مدال جام جهانی، ۵ مدال آسیایی و بازی‌های آسیایی در کارنامه افتخارات اجاقی ثبت شده است. مدرک مربیگری بین‌المللی، دستیاری کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ و عضویت در شورای راهبردی سازمان ورزش شهرداری تهران ۱۳۹۵ بخشی از سوابق مدیریتی و ورزشی اوجاقی است.

تغییر ساعت طرح ترافیک تهران در گروی وضعیت کرونا

محسن منصوری، استاندار تهران از احتمال تغییر در ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت در صورت کاهش نگرانی‌ها از شیوع کرونا خبر داد. منصوری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد تغییر طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا و بازگشت به ساعت قبل گفت: موضوع طرح ترافیک صرفا تابع آلودگی هوا نیست و مولفه‌های دیگری از جمله کرونا هم در آن دخیل است. تغییر در ساعت این طرح نیز در پی تغییر ساعات کاری و ملاحظات دیگر اعمال شده بود.  وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیز برای تغییر در ساعت و نحوه اجرای طرح ترافیک نباید تک‌مولفه‌ای تصمیم گرفت، تصریح کرد: ابتدا باید میزان کاهش کرونا را بررسی کنیم و سپس در این مورد تصمیم‌گیری شود.  استاندار تهران ادامه داد: اخیرا نیز در این مورد در ستاد ملی مقابله با کرونا بحث شد؛ اما تصمیمی گرفته نشد و باید دید که در آینده چه تصمیمی در مورد آن اتخاذ خواهد شد.  منصوری درباره اینکه آیا با کاهش نگرانی از کرونا ساعت اجرای طرح ترافیک نیز به حالت اولیه خود بازخواهد گشت؟ به ایسنا گفت: اگر مولفه کرونا در تصمیم‌گیری درباره طرح ترافیک حذف شده و نگرانی در مورد آن کاهش پیدا کند با تصمیم ستادملی مقابله با کرونا امکان تجدید نظر در این خصوص وجود دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران