شماره امروز: ۵۴۷

درباره‌ ما

شعار


اقتصاد ايران تعادل مي‌خواهد.

 


معرفي

 


روزنامه‌ي اقتصادي «تعادل» با كوشش مجرب‌ترين روزنامه‌نگاران و خبرنگاران اقتصادي و بعد از ماه‌ها فعاليت‌ شبانه‌روزي تيم‌هاي كاري مختلف، در بهار سال 1393 متولد مي‌شود. افزايش سطح دانش و آگاهي ايرانيان در حوزه‌ي اقتصاد و فراهم آوردن امكان دسترسي به آخرين اخبار و اطلاعات شفاف در اين حوزه، از اهداف اصلي انتشار اين روزنامه است.

 


روزنامه‌ي اقتصادي «تعادل» با مشي و رويكرد «تحليلي» به مدير مسئولي «الياس حضرتي» و شوراي سردبيري متشكل از «محمدصادق جنان‌صفت»،‌ «عليرضا كديور»، «صادق الحسيني» و «محسن ايلچي» تلاش مي‌كند به يكي از روزنامه‌هاي اقتصادي برتر كشور مبدل شود.

 


چشم‌انداز

 


تبديل شدن به انتخاب اول متخصصان و فعالان حوزه‌ي اقتصاد،‌ صنعت‌گران، ‌سرمايه‌گذاران و عموم مردم براي دسترسي به آخرين، صحيح‌ترين و دقيق‌ترين اطلاعات اقتصادي ايران

 


مأموريت

 


افزايش سطح دانش و آگاهي شهروندان ايراني در حوزه‌هاي مرتبط با اقتصاد ايران و جهان، و فراهم آوردن امكان دسترسي به آخرين اخبار و اطلاعات شفاف در اين حوزه

 


ارزش‌هاي بنيادين

 


·         ما معتقديم كه تمامي ايرانيان بايد به اخبار و اطلاعات اقتصادي روز دسترسي برابر داشته ‌باشند.

 


·         ما به نياز افزايش سطح دانش و آگاهي در حوزه‌ي امور اقتصادي در ميان شهروندان ايراني واقفيم و در اين راستا حركت مي‌كنيم.

 


·         از نظر ما درك متقابل بخش‌هاي مختلف سياست‌گذاري و اجرايي و هم‌چنين عموم مردم، ‌موجب ايجاد همدلي ملي و تسريع رشد اقتصادي مي‌شود و به اين ترتيب، عزم خود را در جهت افزايش موثر اين درك متقابل جزم نموده‌ايم.

 


·         شفافيت، صداقت و رعايت اصول اخلاقي سرلوحه‌ي فعاليت‌هاي ما خواهد بود.

 


·         ما معتقديم براي تحقق يك جامعه‌ي پيشرفته، بايد به قانون پايبند بود. در اين راستا هم خود به قانون التزام داريم، هم در جهت اشاعه‌ي قانون‌مداري در جامعه گام برمي‌داريم.