شماره امروز: ۵۴۷

| | |

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان توسط صنعت بیمه به وزارت بهداشت،

پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان برای رفع مشکل مقابله با کرونا

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان توسط صنعت بیمه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز‌های آتی خبر داد. به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، بنا بر اعلام کمیته مذکور، با هماهنگی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صنعت بیمه کشور، معادل ۴۵۰ میلیارد تومان برای رفع مشکل نقدینگی و مقابله با ویروس کرونا به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت خواهد کرد.

پرداخت ۵۶۰  میلیارد تومان برای تامین مالی بیمه سلامت

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت ۵۶۰ میلیارد تومان توسط معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت اقتصاد برای تأمین مالی بیمه سلامت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی هفته جاری خبر داد.  به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در هفته جاری، همچنین ۷۰ میلیارد تومان نیز از سوی معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری کل کشور وزارت اقتصاد بابت خرید دارو در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت شده است. این گزارش همچنین از پرداخت یک هزار میلیارد تومان بابت یک درصد طرح سلامت در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور واریز شد. بنا بر این گزارش، در ادامه این اقدامات، به میزان ۱۵ میلیارد تومان در وجه اورژانس کشور و ۲۰۰ میلیارد تومان هم از محل منابع هدفمندی یارانه‌ها بابت سختی کار پرستاران در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واریز شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران