شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با اشاره به مشکلات بنگاه‌های اقتصادی باید توسط کارفرمایان و مالکان بنگاه‌ها حل و فصل شود

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با اشاره به مشکلات بنگاه‌های اقتصادی باید توسط کارفرمایان و مالکان بنگاه‌ها حل و فصل شود گفت: رصد و پیگیری و حل و فصل مشکلات بنگاه‌ها در جهت صیانت از نیروی کار، تثبیت اشتغال و پایداری تولید را در دستور کار داریم.

کریم یاوری، مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشکلات کارگران هفت تپه گفت: با همت و تلاش و همدلی کارگران شریف و زحمتکش کشت و صنعت نیشکر هفت تپه این بنگاه اقتصادی در حال تولید و فعالیت است. کارفرمای واحد تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا معوقات و مطالبات کارگران را پرداخت و حقوق کارگران بهنگام و در موعد مقرر و روال شرکت پرداخت گردد.

وی ادامه داد: حل و فصل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی باید توسط کارفرمایان و مالکان و مدیران بنگاه حل و فصل گردد و پس از آن دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی و صادر‌کننده مجوز باید نهایت همراهی و همکاری برای حل مشکل را مبذول و نهایتاً موضوع به کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید در استان به ریاست استاندار احاله و تصمیم‌گیری برای کمک به واحد اتخاذ گردد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران