شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 141158 | |

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ از رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۸ خبر داد و گفت که بررسی این موارد در دستور کار جلسه روز یکشنبه مجلس قرار می‌گیرد.

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ از رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۸ خبر داد و گفت که بررسی این موارد در دستور کار جلسه روز یکشنبه مجلس قرار می‌گیرد. سیده فاطمه ذوالقدر اظهار کرد: جلسه شنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ برای رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۸ با حضور آقای کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان و آقای نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه کمیسیون تلفیق برای تأمین نظر شورای نگهبان ایرادات را رفع کرد که البته عمده ایرادات، ویرایشی یا مغایرت با برنامه ششم یا ابهام بود که برطرف شد و البته نظر دولت و شورای نگهبان هم در رفع ایرادات لحاظ شد.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان ضمن رفع ابهامات و اصلاح ایرادات ویرایشی مقرر شد مصوبه مربوط به تبصره ۱۶ لایحه بودجه در خصوص بخشودگی جرایم بانکی موکول به تشخیص کمیته مربوطه شود و برخی ارقام و مبالغ نیز به صورت مشخص در بودجه ذکر شد.

ذوالقدر یادآور شد: با اتمام رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان، اصلاحیه کمیسیون تلفیق چاپ شده و در اختیار نمایندگان قرار می‌گیرد و یکشنبه در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران