شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 132753 | |

پاسخ بانک تجارت به خبر پخش شده در برنامه “بدون خط خوردگی “ رادیو گفت‌وگو با موضوع حقوق نامتعارف این بانک منتشر شد.

پاسخ بانک تجارت به خبر پخش شده در برنامه “بدون خط خوردگی “ رادیو گفت‌وگو با موضوع حقوق نامتعارف این بانک منتشر شد.

به گزارش ایبِنا، روابط عمومی بانک تجارت در توضیحاتی پیرامون خبر پخش شده در برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت‌وگو مورخ پنجم آبان ماه ۹۷ ساعت ۱۹، که به موضوع دریافت حقوق نامتعارف یکی از مدیران سابق این بانک اشاره شد، اعلام کرد.

- در گفت‌وگو با جناب آقای امیرخجسته ریاست محترم فراکسیون مبارزه با مفاسداقتصادی مجلس به رقم حقوق دریافتی ۷۱۰ میلیون تومانی مدیرعامل سابق بانک تجارت اشاره شد که این رقم فاقد مستندات موثق بوده است.

- موضوع مطرح شده در این گفت‌وگو مربوط به خبری است که در سال ۹۵ از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شد و در بازه زمانی مذکور علاوه بر ارایه مستندات لازم به مراجع ذی صلاح، این بانک به منظور تنویر اذهان عمومی و اطلاع‌رسانی شفاف به ذی‌نفعان، توضیحات کاملی را در این خصوص از طریق رسانه‌های عمومی و پایگاه رسمی در تاریخ ۱۳۹۵.۰۳.۳۰ منتشر نموده است.

بانک تجارت به عنوان امانتدار به مشتریان و سهامداران خود اطمینان می‌دهد که در شرایط حساس کنونی اقتصاد کشور که بیش از هر زمان دیگری نیازمند انسجام و همبستگی است همچنان به عهد خود با مشتریان و ذی‌نفعان پایبند بوده و در راستای اهداف نظام مقدس اسلامی قدم بر می‌دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران