شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130651 | |

مهر| رییس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تعداد ۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین در انبارهای سازمان موجود است و طبق مذاکراتی که کردیم قرار شد

توزیع ۳۲هزار حلقه لاستیک   انبارهای سازمان تملیکی

مهر| رییس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تعداد ۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین در انبارهای سازمان موجود است و طبق مذاکراتی که کردیم قرار شد این لاستیک‌ها بین رانندگان توزیع شود. جمشید قسوریان جهرمی در خصوص توزیع لاستیک‌های موجود در انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بین رانندگان، اظهار داشت: لاستیک از جمله کالاهایی است که هر از گاهی به صورت قاچاق کشف می‌شود و در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار می‌گیرد. رییس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: اخیرا با توجه به اعتراض کامیونداران و وضعیتی که در رابطه با تامین نیازمندی‌های این قشر به ویژه در زمینه لاستیک پیش آمد، مذاکراتی را با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای حل این مشکل انجام دادیم. وی ادامه داد: طبق ارزیابی‌هایی که انجام دادیم مشخص شد تعداد ۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین در انبارهای سازمان اموال تملیکی موجود است و طبق مذاکراتی که انجام شد، قرار شد این لاستیک‌ها بین رانندگان توزیع شود.جهرمی گفت: نیمی از این لاستیک‌ها در هرمزگان قرار دارد که آماده تحویل است و نیمی دیگر در تهران است که دستگاه قضایی قول داده طی امروز، برای تحویل این لاستیک‌ها حکم قضایی صادر کند. رییس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هزینه این لاستیک‌ها را به حساب خزانه واریز کرده است، اظهار داشت: سازمان راهداری مدیریت توزیع را بر عهده دارد و با قیمت مناسب اقدام به توزیع خواهد کرد.

واگذاری  استقلال و پرسپولیس معطل مصوبه دولت

تسنیم| رییس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: منتظر مصوبه هیات وزیران برای شروع روند خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس هستیم. پوری‌حسینی درباره آخرین اخبار مربوط به خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان به‌جد پیگیر خصوصی‌سازی این دو باشگاه است و با نامه‌ای که به‌درخواست وزیر ورزش و جوانان برای شروع مجدد روند خصوصی‌سازی این دو تیم از سوی سرپرست وزارت اقتصاد و امور دارایی به دولت رفته است، منتظر مصوبه هیات وزیران برای شروع روند واگذاری استقلال و پرسپولیس هستیم.وی ادامه داد: فکر می‌کنم ظرف دو هفته آینده، هیات وزیران با شروع روند خصوصی‌سازی دو باشگاه موافقت کند و بلافاصله در آن زمان شرایط و نحوه کار را خواهیم گفت.پوری حسینی درباره قانون بازنشستگان و اینکه شامل او هم می‌شود یا خیر گفت: متأسفانه این قانون شامل حال من نمی‌شود و با وجود اینکه خیلی‌ها دوست دارند و منتظر بازنشستگی من هستند، ولی ان‌شاءالله با قدرت کار واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را ادامه خواهم داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران