شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124998 | |

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در بخشنامه‌یی به دستگاه‌ها اعلام کرد: حقوق و مزایای کارمندان در تیر ماه براساس احکام جدید همراه با مابه‌التفاوت 3ماه گذشته پرداخت شود.

حقوق تیر ماه کارمندان با احکام جدید پرداخت می‌شود

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در بخشنامه‌یی به دستگاه‌ها اعلام کرد: حقوق و مزایای کارمندان در تیر ماه براساس احکام جدید همراه با مابه‌التفاوت 3ماه گذشته پرداخت شود. محمدباقر نوبخت در بخشنامه‌یی به تمامی دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی‌ ملی و استانی باید احکام کارگزینی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی خود را براساس مفاد مندرج در مصوبات صادر و حقوق و مزایای آنان در تیر ماه را براساس احکام جدید همراه با مابه‌التفاوت 3ماه گذشته پرداخت کنند.  در این بخشنامه آمده است در اجرای قانون بودجه سال 97و با استناد به مصوبه شماره 14896/ت55313 هـ مورخ 16 اردیبهشت 97و اصلاحیه آن به شماره 32051/ت55313 هـ ‌مورخ 13خرداد 97 هیات وزیران و نظر به اینکه منابع مورد نیاز برای اجرای مصوبات مذکور در تخصیص اعتبار هزینه‌یی 3ماهه اول سال 97 آن دستگاه تامین شده بود، ضروری است، تمامی دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی، احکام کارگزینی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی خود را براساس مفاد مندرج در مصوبات مذکور صادر و حقوق و مزایای آنان در تیر ماه را براساس احکام جدید همراه با مابه‌التفاوت 3ماه گذشته پرداخت کنند.

 

ممنوعیت صادرات ۱۸ قلم کالای اساسی کشاورزی

تعادل| گمرک ایران با صدور ابلاغیه‌یی صادرات ۱۸ قلم کالای اساسی و ضروری کشاورزی را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد. در این دستورالعمل که در تاریخ ششم تیرماه صادر شده و به اطلاع وزرای صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی رسیده، آمده است: پیرو بخشنامه‌های مربوط به فهرست اقلام صادراتی مشمول ممنوعیت، عوارض و مجوز صادراتی، صادرات ۱۸قلم کالای اساسی و ضروری کشاورزی ذرت، گندم، آرد، جو، جو دوسر، دانه‌های روغنی، روغن خام و پالم، یونجه، کاه و کلش، پودر ماهی و گوشت، انواع سبوس، کنجاله سویا، سایر کنجاله‌ها، تفاله‌ها، خوراک آبزیان، افزودنی خوراک آبزیان، چاودار و سورگوم تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است. این دستورالعمل از سوی علی‌اکبر شادمانی مدیرکل دفتر صادرات گمرک به تمام گمرکات اجرایی کشور برای اجرا ابلاغ شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران