شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 110859 | |

سهام 2 شرکت به وکالت از سوی صندوق بازنشستگی فولاد توسط سازمان خصوصی‌سازی واگذار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی‌سازی، سهام 2 شرکت به وکالت از سوی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد توسط سازمان خصوصی‌سازی در روز ششم آذرماه جاری واگذار می‌شود.

واگذاری سهام 2 شرکت به وکالت از صندوق بازنشستگی

سهام 2 شرکت به وکالت از سوی صندوق بازنشستگی فولاد توسط سازمان خصوصی‌سازی واگذار می‌شود.   به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی‌سازی، سهام 2 شرکت به وکالت از سوی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد توسط سازمان خصوصی‌سازی در روز ششم آذرماه جاری واگذار می‌شود.  براساس این گزارش، ۶۷.۹۲۵ درصد سهام شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران به ارزش کل پایه ۳۹هزار و ۹۹۲میلیارد و ۷۴۸ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۹۳۰ ریال و ۹۹.۸۵ درصد سهام شرکت زغال‌سنگ کرمان به ارزش کل پایه ۲۴ هزار و ۵۶ میلیارد و ۹۳۶ میلیون و ۶۰۹ هزار و ۳۲۸ ریال در این روز روی میز مزایده می‌روند.

فساد در واگذاری‌ها حقیقت ندارد

رییس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: این سازمان از هر گونه نظارت استقبال می‌کند و با اطمینان اعلام می‌کنم که در روند واگذاری‌ها حتی یک مورد تخلف و فساد هم صورت نگرفته است.  به گزارش سازمان خصوصی‌سازی، پوری‌حسینی با تاکید بر اینکه در جریان اجرای برنامه خصوصی‌سازی و واگذاری‌ها، تمام مزایده‌ها مطابق قانون انجام شده، گفت: سازمان خصوصی‌سازی از هر گونه نظارت استقبال  و با اطمینان اعلام می‌کند که در روند واگذاری‌ها حتی یک مورد تخلف و فساد صورت نگرفته است.   

ممنوعیت انتقال یا ماموریت کارمندان آزمایشی

سازمان اداری استخدامی امکان انتقال و ماموریت کارمندان در دوره آزمایشی را لغو کرد.  به گزارش تسنیم، براساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، انتقال یا ماموریت کارمندان رسمی- آزمایشی ممنوع شد.  در این بخشنامه آمده است: شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در جلسه یک آبان بنا به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور، امکان انتقال و ماموریت کارمندان در دوره آزمایشی پیش‌بینی شده در ماده ۷ بخشنامه سال ۹۳(موضوع تعیین وضعیت کارمندان در دوره آزمایشی) را لغو کرد.

وعده سازمان مالیاتی درباره جرایم مالیاتی اصناف

معاونت مالیات‌های مستقیم سازمان مالیاتی در پاسخ به درخواست اصناف برای بخشش جرایم مالیاتی وعده حداکثر مساعدت لازم در جهت حل مشکل فعالان اقتصادی را مطرح کرد. به گزارش تسنیم، معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی در نامه‌یی به رییس اتاق اصناف ایران از اعمال حداکثر مساعدت به فعالان اقتصادی که با ارائه درخواست بخشودگی جرایم به ادارات کل مالیاتی رجوع کنند، خبر داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران