شماره امروز: ۵۴۷

شهردار اصفهان:

| | |

شهردار اصفهان گفت: فضای کار در شهرداری اصفهان برای همه نخبگان فراهم است، زیرا عرصه‌های تأثیرگذار زیادی در این مجموعه برای آنها وجود دارد.

شهردار اصفهان گفت: فضای کار در شهرداری اصفهان برای همه نخبگان فراهم است، زیرا عرصه‌های تأثیرگذار زیادی در این مجموعه برای آنها وجود دارد. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، گردهمایی صمیمانه نخبگان و مستعدان برتر اصفهان با محوریت امضای تفاهم‌نامه علمی و فرهنگی بین شهرداری اصفهان و بنیاد نخبگان استان اصفهان روز جمعه ششم مردادماه برگزار شد. شهردار اصفهان در این مراسم به ضرورت بهره مندی از مهارت و دانش نخبگان در مدیریت شهر تأکید کرد و گفت: دست نیاز خود را به سمت نخبگان دراز کرده‌ایم، زیرا معتقدیم بی‌توجهی به حضور تأثیرگذار نخبگان خسارت‌های سنگینی را در شهر ایجاد می‌کند. علی قاسم‌زاده افزود: فضای کار در شهرداری اصفهان برای همه نخبگان فراهم است، زیرا عرصه‌های تأثیرگذار زیادی برای آنها وجود دارد. او با اشاره به امضای تفاهم‌نامه علمی و فرهنگی بین شهرداری اصفهان و بنیاد نخبگان، اظهار کرد: نیازهای مختلف خود را از کوچک تا بزرگ در قالب این تفاهم‌نامه به بنیاد نخبگان عرضه کرده‌ایم. قاسم‌زاده با اشاره به اینکه شعار این دوره مدیریت شهری «اصفهان من شهر زندگی» است، گفت: با توجه به اینکه نخبگان با حضور تأثیرگذار خود و کمک به مدیریت شهری می‌توانند شرایط را برای زندگی بهتر فراهم کنند از این رو باید برای بهتر شدن حال شهر به ما کمک کنند.

    امضای تفاهم‌نامه در راستای بهره مندی از ظرفیت‌های هوش مصنوعی

رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: یکی از برنامه‌های محوری بنیاد نخبگان استان اصفهان موضوع هوش مصنوعی است، چنانکه رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با نخبگان برای قرار گرفتن ایران جزو ۱۰ کشور اول جهان در زمینه هوش مصنوعی تأکید داشتند. حسین ربانی افزود: طی بررسی‌های صورت گرفته به ظرفیت‌های فوق‌العاده اصفهان در زمینه‌های مرتبط با هوش مصنوعی پی برده‌ایم که با موافقت مسوولان عالی استان برای تبدیل اصفهان به عنوان هاب هوش مصنوعی کشور، باید اقدامات و مطالعات اولیه با همت نخبگان استان آغاز شود. او حضور نخبگان استان در این مسیر را حائز اهمیت دانست و تأکیدکرد: امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری اصفهان و رفع مسائل اصفهان با استفاده از هوش مصنوعی نیز در این راستا انجام می‌گیرد. گفتنی است، تفاهم‌نامه علمی و فرهنگی بین شهرداری اصفهان و بنیاد نخبگان استان به ‌منظور گسترش فعالیت‌های علمی، پژوهشی، کاربردی و آموزشی و نیز تکمیل زنجیره علم، فناوری، بازار، تجارت و نیز حفظ، توانمندسازی و به‌کارگیری جامعه نخبگانی استان و کشور و بهره‌مندی از ظرفیت‌های پیشران سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امضا شد. طبق این تفاهم‌نامه موضوع‌های همکاری با محوریت و عاملیت بنیاد نخبگان استان و با حمایت شهرداری پیگیری و اجرا خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران