شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سردار شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان، شرکت فولاد خوزستان را در تولید پایدار و مسوولیت‌های اجتماعی، سازمان سرآمد کشور دانست.

سردار شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان، شرکت فولاد خوزستان را در تولید پایدار و مسوولیت‌های اجتماعی، سازمان سرآمد کشور دانست.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به همراه رضا طاهری رییس هیات‌مدیره، محمدمهدی مومن‌‌زاده و اسماعیل گودرزی اعضای هیات‌مدیره، حمیدرضا توکلی‌زاده فرمانده حوزه مقاومت شهید بقایی و جمعی از مسوولان شرکت با سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج)  استان خوزستان دیدار کردند.

 سردار شاهوارپور در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امروزه یکی از ضعف‌های جدی که دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب ما در نظر گرفته‌اند،  حوزه اقتصاد است.  اقتصاد شامل 3 بخش‌ صنعت، کشاورزی و خدمات است که مستقیما با درآمد و معیشت مردم جامعه در ارتباط است. دشمن بنای خود را بر مبنای فشار اقتصادی قرار داده است.

وی افزود: راهبرد کلان جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت در برابر امریکا و استکبار جهانی است. تفکر امریکایی بدین‌گونه است که اگر از طرف مقابل ضعفی مشاهده کند، اعمال فشار بیشتر می‌‌نماید. برای مثال در حوزه مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا مشاهده می‌شود که  در میان تمامی کشورهای دنیا تبادل در حال انجام است اما دارایی‌های ایران بلوکه شده و اجازه خرید دارو به ایران داده نمی‌شود.فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) در ادامه بیان داشت: در حوزه اقتصاد بخش‌های دولتی و خصوصی باید تلاش نمایند تا راه‌های برون‌رفت از فشار ظالمانه اقتصادی به دست ‌آید. با اقدامات توسعه‌‌ای، فشارهای سنگینی که دشمن بر ما وارد می‌کند، جبران می‌شود. شاهوارپور تاکید کرد: با توجه به شاخص‌ها و ظرفیت‌های اقلیمی آبی و نیروی انسانی فولاد خوزستان، قابلیت توسعه فراهم است. تلاش‌ها در حوزه اقتصاد باید به گونه‌ای انجام شود که تنش‌هایی همچون فقر، بیکاری و حاشیه‌نشینی، امنیت تولید را به خطر نیندازد. بخش عمده‌ای از طرح‌های اجتماعی باید در مناطق کم‌ برخودار انجام شود. شرکت‌ فولاد خوزستان همواره سهم خود را برای محرومیت‌زدایی پرداخت کرده است. فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان اظهار داشت: برای پایداری چرخه تولید شرکت فولاد خوزستان امنیت را تضمین می‌کنیم.  از طرفی بخشی از امنیت را فعالیت‌‌های اجتماعی تشکیل می‌دهد. با توجه به نارسایی‌ها وحاشیه‌‌نشینی که در اطراف شهر اهواز وجود دارد، انتظار داریم مانند همیشه شرکت‌ فولاد خوزستان به فعالیت‌های خود در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی در این‌ مناطق ادامه دهد. در ادامه این دیدار امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۰‌ به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها اظهار داشت: در یک‌ دهه اخیر مقام معظم رهبری(‌مدظله‌العالی) در نام‌گذاری سال‌ها، همواره به مساله تولید و اشتغال تاکید داشتند. این دو مقوله علاوه بر تاثیر مستقیم بر معیشت جامعه به توسعه و حرکت‌ در مسیر دستیابی به اقتصاد پایدار کمک می‌کند.وی افزود: شرکت فولاد خوزستان با بهره‌گیری از جوانان متعهد و کارآمد بومی توانسته در مسیر توسعه و اشتغال‌زایی گام بردارد. مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان اشاره‌ای به تعهد مجموعه به انجام مسوولیت‌های اجتماعی کرد و افزود: شرکت فولاد خوزستان در بحث اجرای مسوولیت‌های اجتماعی عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشته است. درکنار این مقوله، بحث خلق ارزش مشترک در جامعه را دنبال می‌کنیم. از حداکثر توان خود در مسیر خدمت‌‌رسانی به مناطق کم‌ برخودار و توسعه آن استفاده می‌کنیم. توسعه و پیشرفت مجموعه‌ فولاد خوزستان با آبادانی و اشتغال جوانان منطقه اتفاق می‌افتد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران