شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به دنبال دستور استانداری خوزستان مبنی بر جلوگیری از تجمع شهروندان در تفرجگاه و فضای سبز،

  به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به دنبال دستور استانداری خوزستان مبنی بر جلوگیری از تجمع شهروندان در تفرجگاه و فضای سبز، عملیات گشت‌‌زنی در روز طبیعت با همکاری گردان ۱۰۴ حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی و واحد بازرسی و نظارت فولاد خوزستان انجام شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، بسیجیان گردان ۱۰۴ حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی و کارکنان واحد بازرسی و نظارت شرکت فولاد خوزستان در روز سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ با استقرار در ورودی‌های شرکت و جاده‌های دسترسی و مجتمع مسکونی دویست دستگاه اقدام به جلوگیری از تجمع شهروندان در فضای سبز اطراف شرکت نمودند.

این طرح پیرو مصوبات کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دستور استانداری خوزستان، از صبح دوازدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شد و تمامی مسیرها در راستای تجمع ساکنان و شهروندان عزیز و حفظ سلامت آنان مسدود شد.

 گزارش خبرنگار ما حاکی است در این طرح، ورودی شماره یک و دو شرکت، سه راه سیصد دستگاه، ورودی پل آزادراه اهواز -  ماهشهر به سمت ورزشگاه شهدای فولاد و ورودی میدان فولاد، در 3 شیفت کاری به صورت دایم با حضور نیروهای بسیج و کارکنان واحد بازرسی و نظارت کنترل شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران