شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی از تولید ماسک و روپوش در مراکز تولیدی حمایتی و گروه‌های همیار خیاطی ضمن أخذ مجوز بهداشتی و طی مراحل اداری لازم با تمام توان خبر داد.

خراسان جنوبی|

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی از تولید ماسک و روپوش در مراکز تولیدی حمایتی و گروه‌های همیار خیاطی ضمن أخذ مجوز بهداشتی و طی مراحل اداری لازم با تمام توان خبر داد. علی عرب‌نژاد، دیروز در بازدید از از روند تولید ماسک و روپوش کارگاه دستان پرتوان یکی از خیریه‌های بیرجند گفت: بهزیستی طبق سیاست‌های ابلاغی و مسوولیت اجتماعی که دارد در هر بحران خود را با شرایط زمان همراه کرده و با تمام قوا آماده خدمت رسانی به مردم، جامعه هدف تحت حمایت، مراکز و مددجویان خدمات‌گیرنده در این مراکز و موسسات است. به گزارش ایسنا، وی افزود: موسسات خیریه و مراکز غیردولتی تحت نظارت به عنوان بازوی توانمند بهزیستی نیز آماده انجام خدمات متنوع و به روز هستند و از آنجایی که تولید ماسک و روپوش در حال حاضر از جمله موارد ضروری و مورد نیاز کشور است، این کار با تلاش مسوولان مراکز تولیدی حمایتی و گروه‌های همیار خیاطی ضمن أخذ مجوز بهداشتی و طی مراحل اداری لازم با تمام توان در حال انجام است.

لطیفی، از اعضای هیات‌مدیره این خیریه نیز ضمن تشکر از سپاه پاسداران به دلیل تامین بخشی از اقلام اولیه، افزود: علاوه بر توانجویان و معلولان، تعدادی از جوانان جهادی در این کار مشارکتی و خیر جمعی حضور دارند.لطیفی با بیان اینکه امیدواریم طی روزهای آینده تولید ماسک در این کارگاه به ۵۰۰۰ عدد در روز برسد، یادآور شد: این ماسک‌ها که بسیار باکیفیت و چندلایه هستند برای ضدعفونی تحویل سپاه داده می‌شود و متعاقب آن با نظارت دانشگاه علوم پزشکی رایگان توزیع می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران