شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124302 | |

هواداران تیم ملی فوتبال ایران که برای تماشای بازی‌های تیم در جام جهانی به روسیه سفر کرده‌اند،

هواداران تیم ملی فوتبال ایران که برای تماشای بازی‌های تیم در جام جهانی به روسیه سفر کرده‌اند، این‌بار به جای هجوم به صفحه مجازی ستاره‌های فوتبال، مقابل هتل محل استقرار بازیکنان تیم ملی پرتغال تجمع کرده و خواب را از بازیکنان تیم ملی پرتغال گرفتند.

برخلاف کازان که از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار است، در سارانسک به عنوان یکی از کوچک‌ترین شهرهای میزبان جام جهانی، شرایط اسکان هوادارانی که برای دیدن بازی‌های تیم‌های محبوب‌شان به روسیه رفته‌اند، چندان فراهم نیست و به همین دلیل، هواداران از جمله طرفداران ایرانی در شهرهای اطراف از جمله چبکسری، اولیانوف و پنزا اقامت داشتند. نخستین گروه از هواداران ایرانی که شب گذشته خود را به سارانسک رساندند، از روی گزارش‌هایی که سایت‌های خبری در مورد محل اقامت تیم پرتغال منتشر کرده بودند، خود را به مقابل «هتل مرکور» رساندند؛ هتلی مجلل در بولشویتسکایا اولیتسا، یکی از معدود خیابان‌های شیک سارانسک. پیدا کردن این هتل در شهر کوچکی مانند، سارانسک اصلا کار سختی نیست و در مدت کوتاهی، تعداد قابل توجهی از طرفداران ایرانی مقابل هتل مرکور تجمع کردند.

اما قصد این هواداران دیدن یا عکس گرفتن با ستاره‌های پرتغال نبود. آنها با این هدف به هتل مرکور رفتند که با ایجاد سر و صدا، مانع از استراحت بازیکنان پرتغال شوند. یکی از آنها به خبرنگارانی که ساعت 30دقیقه بامداد دوشنبه خود را به هتل مرکور رسانده بودند، گفت: «اومدیم جلو هتل محل اقامت تیم پرتغال، نذاریم استراحت کنن، نذاریم بخوابن تا صبح می‌زنیم، می‌کوبیم، ‌ان‌شاءالله فردا نای رفتن نداشته باشن. ببینیم چی می‌شه.»

در این بین تصویری منتسب به رونالدو منتشر شد که در آن به نظر می‌رسد، ستاره پرتغال با حضور مقابل پنجره اتاقش از طرفداران ایرانی می‌خواهد که از ایجاد سر و صدا خودداری کنند.

این اتفاق در حالی رخ داد که تیم پرتغال، برخلاف تیم ایران که شنبه شب به سارانسک پرواز کرد، صبح یک‌شنبه خود را به این شهر رساند و آخرین جلسه تمرینی‌اش را به جای ورزشگاه موردویا اره نا در کمپ ساترن در مسکو برگزار کردند. این مساله روز گذشته تعجب خبرنگارانی که به دنبال کسب خبر از آخرین تمرین پرتغال بودند را به همراه داشت اما با اتفاق دیشب به نظر می‌رسد بخشی از ابهام این مساله روشن شده است. احتمالا کادر فنی پرتغال احتمال رقم خوردن چنین اتفاقی را در شهر کوچکی مانند سارانسک می‌داده و همین باعث شده تا تصمیم بگیرند بازیکنان تیم تنها یک شب در این شهر اقامت داشته باشند.

البته تجمع هواداران ایرانی، برخلاف آنچه آن هوادار انتظار داشت، تا صبح به طول نینجامید و با حضور گروه دیگری از طرفداران ایران که به رفتار آنها اعتراض داشتند، این تجمع به پایان رسید.

البته جشن و پایکوبی ایرانی‌ها، تنها بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغال را بی‌خواب نکرد، بلکه حدود ۲۵۰۰ هوادار ایرانی با تجمع مقابل هتل محل استقرار تیم ملی با استفاده از طبل و پرچم و شیپور شروع به تشویق بازیکنان و تیم ملی ایران کردند.

تعدادی از هواداران هم با استفاده از موبایل‌های خود شروع به عکاسی و فیلمبرداری از هتل تیم ملی کردند و تعدادی از بازیکنان هم به ابراز احساسات هواداران ایرانی پاسخ دادند.

هواداران تیم ملی با شعار «ایران قهرمان می‌شه، خدا می‌دونه که حقشه» از تیم ملی حمایت کرده و به بازیکنان انگیزه دادند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران