وزیر نفت اعلام کرد:

جزئیات بیشتر از تخفیف ۳ درصدی قیمت گاز برای مشترکان

آن دسته از مشترکین گاز که نسبت به سال گذشته و ماه مشابه در سقف مصرف داشته یا حتی کاهش مصرف داشته‌اند، به همان میزان از شرکت ملی گاز بستانکار می‌شوند.

جزئیات بیشتر از تخفیف ۳ درصدی قیمت گاز برای مشترکان
۱۴۰۱/۱۰/۰۷ ۱۳:۰۰:۵۷
| | |

وزیر نفت اعلام کرد آن دسته از مشترکین گاز که نسبت به سال گذشته و ماه مشابه در سقف مصرف داشته یا حتی کاهش مصرف داشته‌اند، به همان میزان از شرکت ملی گاز بستانکار می شوند.

به گزارش ایسنا، جواد اوجی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در خصوص گاز مشترکین اظهار کرد: در این زمینه اعلام کردیم در صورتی که مشترکین نسبت به گذشته درصدی کاهش داشته باشند ۳ درصد تخفیف به آنها می‌دهیم و بستانکار شرکت ملی گاز می شوند.

وی افزود: بنابراین هر مشترک چه خانگی یا در حوزه صنایع همین طور مصوبه خوبی را اخذ کردیم  برای آن دسته از مشترکین که در سقف الگوی مصرف کاهش داشته باشند و یا مصرف آن ها نسبت به سال گذشته و ماه مشابه به همان میزان از شرکت ملی گاز بستانکار می شوند و ما موظف می شویم به آنها پرداخت کنیم.

وزیر نفت همچنین بیان کرد: این موضوع خبر خوبی برای آن دسته از مشترکین گاز است که در حقیقت در سقف الگو یا پایین تر از آن مصرف داشته اند که نسبت به سال گذشته درصدی کاهش را نشان می دهد سه برابر آن تخفیف می گیرند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران