شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 131302 | |

ایلنا| حمیدرضا گلپایگانی، مدیر عامل شرکت حفاری شمال با علی عبداله الریامی، مدیر بازاریابی وزارت نفت عمان در شهر مسقط کشور عمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

گسترش مشارکت نفتی ایران و عمان

ایلنا| حمیدرضا گلپایگانی، مدیر عامل شرکت حفاری شمال با علی عبداله الریامی، مدیر بازاریابی وزارت نفت عمان در شهر مسقط کشور عمان دیدار و گفت‌وگو کردند. مدیر عامل شرکت حفاری شمال در این دیدار بیان کرد: شرکت حفاری شمال در خصوص انجام هرگونه مشاوره فنی در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز، به ویژه صنعت حفاری در پروژه‌ها و طرح‌های مختلف عملیاتی در حوزه‌های خشکی، دریایی و حفاری در آب‌های عمیق و حضور در عرصه‌های جدید عملیاتی و صدور خدمات فنی، مهندسی به بازارهای بین المللی منطقه اعلام آمادگی می‌کند. گلپایگانی با تاکید بر اینکه شرکت حفاری شمال حرکت رو به جلو و ایجاد شرایط و فضای توسعه‌ای فعالیت‌ها در داخل و خارج از کشور را هدف گذاری کرده است عنوان نمود: باب جدید همکاری‌های بین‌المللی در فراسوی مرزهای میهن اسلامی این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانیم گامی موثر و مطلوب را به سرانجام رسانیم.

آخرین وضعیت آبرسانی

 به سیل‌زدگان

باشگاه خبرنگاران| مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفا کشور با اشاره به آخرین وضعیت آبرسانی به استان‌های شمالی کشور، اظهار کرد: در استان مازندران ۲۴۶ روستا و در استان گیلان ۷۱ روستا به دلیل وقوع سیلاب و خسارت‌های وارده به شبکه توزیع، در تأمین آب شرب دچار مشکل شدند. فرهام گرکانی نیرو تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان آب و هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب در استان‌های شمالی، وزارت نیرو با حفظ آمادگی، بلافاصله پس از وقوع سیلاب با اعزام تیم‌های عملیاتی نسبت به بازسازی شبکه‌های توزیع آب و برق اقدامات خود را آغاز کردند. وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته عمده شبکه توزیع آب در استان‌های شمالی به حالت پایدار رسیده است و تنها در استان گیلان ۸ روستا با ۲۳۰۰ خانوار و ۲۵ روستا در مازندران به دلیل خسارت‌های وارده دسترسی به شبکه آب ندارند و بازسازی شبکه توزیع به دلیل مسدود بودن راه‌های ارتباطی به کندی پیش می‌رود.

به گفته وی؛ آبرسانی به روستا‌ها و مناطق سیل زده در استان‌های شمالی با استفاده از تانکر و آب‌های بسته بندی صورت می‌گیرد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران