شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119744 | |

شانا| مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، پیشگیری از تخلفات را از مهم‌ترین اقدام‌های این شرکت در ۶ ماهه اخیر عنوان کرد و گفت: این اقدام از طریق مکانیزه کردن سامانه‌های مالی انجام شده است.

شانا| مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، پیشگیری از تخلفات را از مهم‌ترین اقدام‌های این شرکت در ۶ ماهه اخیر عنوان کرد و گفت: این اقدام از طریق مکانیزه کردن سامانه‌های مالی انجام شده است. محمدرضا موسوی‌خواه افزود: ۲۸ کار اساسی در مدت ۶ ماه انجام شد که مهم‌ترین آن پیشگیری از تخلفات بود. وی با بیان اینکه از یکم اردیبهشت ماه امسال دخالت نیروی انسانی در نرخ سامانه مالی همه بخش‌ها حذف می‌شود، ادامه داد: به عنوان مثال اگر در سامانه تجارت آسان بنا به اعلام شیلات یک شناور در آب‌های بین‌المللی ماهیگیری کند، نرخ سوخت آن به‌طور خودکار در سامانه مشخص می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه با این روش تخلفات ناشی از توزیع خرده‌فروشی‌ها ۱۰۰درصد حذف خواهد شد، افزود: این روش به‌طور آزمایشی از ابتدای بهمن پارسال در سه استان انجام و البته به‌صورت موازی در دیگر مناطق هم آغاز شد. مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به آماده‌سازی یک سامانه جامع مالی در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: بخش میانی این سامانه هم‌اکنون آماده شده و به بهره‌برداری می‌رسد. وی توضیح داد: هر جا که سند، چک یا... صادر شود، به مرکز این سامانه گزارش و صحت و سقم آن بررسی‌ می‌شود. موسوی‌خواه گفت: اگر شخصی به نحوه ارائه خدمات جایگاهی معترض بود و آن اعتراض به‌حق باشد، درجه آن جایگاه عرضه سوخت تقلیل می‌یابد. وی توضیح داد: به‌طور کلی سامانه رتبه‌بندی جایگاه‌ها مکانیزه خواهد بود و دخالت انسانی در آن حذف می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران