شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 118602 | |

ایسنا غلامرضا خوش‌خلق، مدیرعامل برق منطقه‌یی تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده،

ایسنا   غلامرضا خوش‌خلق، مدیرعامل برق منطقه‌یی تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده، شرایط را برای تابستان بدون خاموشی پیش‌بینی می‌کنیم.

غلامرضا خوش‌خلق با بیان اینکه در سال ۱۳۹۶ پیک مصرف برق۱۰هزار و ۹۱مگاوات بوده است، گفت: این میزان نسبت به سال قبل 6 درصد رشد را نشان می‌دهد که با تمهیدات صورت گرفته از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ توانستیم تابستان را به‌خوبی پشت‌سر بگذاریم. وی ادامه داد: در همین راستا برای سال ۱۳۹۷ نیز برنامه‌ریزی‌های متعددی صورت گرفته؛ به گونه‌یی که ۷۰پروژه به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان تدبیر شده است و پیش‌بینی می‌کنیم که با اجرای تمام این پروژه‌ها دیگر مشکلی برای تامین برق پایتخت در زمان پیک نداشته باشیم.

مدیرعامل برق منطقه‌یی تهران با بیان اینکه بخش عمده‌یی از این پروژه‌ها به نتیجه رسیده است، اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که تابستان امسال شاهد رشد مصرف ۱۰هزار و ۷۰۰ مگاوات باشیم و به‌نظر می‌رسد که با تدابیر لحاظ شده، بتوانیم پیک را پشت سر بگذاریم. خوش‌خلق با اشاره به افزایش دما و افزایش میزان مصرف آب در بین مشترکان در روزهای آخر سال گفت: طبیعتا این مساله در میزان مصرف برق نیز تاثیرگذار است لذا تقاضای ما از مشترکان این است که در میزان مصرف برق همکاری لازم را با ما داشته باشند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران