شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 117573 | |

شانا قیمت نفت سبک ایران از ابتدای ماه فوریه تا شانزدهم ماه فوریه بیش از 8 دلار برای هر بشکه کاهش یافت. میانگین قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۱۶فوریه(جمعه ۲۷بهمن‌ ماه) با 3دلار و ۱۸سنت کاهش به ۵۹ دلار و ۹۶سنت برای هر بشکه رسید.

شانا   قیمت نفت سبک ایران از ابتدای ماه فوریه تا شانزدهم ماه فوریه بیش از 8 دلار برای هر بشکه کاهش یافت. میانگین قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۱۶فوریه(جمعه ۲۷بهمن‌ ماه) با 3دلار و ۱۸سنت کاهش به ۵۹ دلار و ۹۶سنت برای هر بشکه رسید. میانگین قیمت نفت خام ایران از ابتدای سال ۲۰۱۸ تاکنون ۶۶ دلار و ۲۰سنت برای هر بشکه بوده است. میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران در دوره مورد بررسی ۲دلار و ۷۱سنت برای هر بشکه کاهش یافت و به ۶۰ دلار و ۹سنت برای هر بشکه رسید. میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران نیز از ابتدای امسال تاکنون ۶۴ دلار و ۵۶ سنت برای هر بشکه بوده است.

میانگین قیمت سبد نفتی اوپک نیز در هفته منتهی به ۱۶فوریه به ۶۱ دلار و ۳۴سنت رسید که نسبت به هفته گذشته ۲دلار و ۵۲ سنت کاهش نشان می‌دهد. میانگین قیمت نفت خام شاخص دبلیوتی‌آی در هفته منتهی به دوره مورد بررسی یک دلار و ۵۲ سنت کاهش یافت و به ۶۰ دلار و ۴۲سنت برای هر بشکه رسید. در هفته مورد بررسی، قیمت نفت خام شاخص برنت با ۲دلار و ۷۱سنت کاهش بشکه‌یی ۶۲ دلار و ۶۵ سنت معامله شد. میانگین قیمت نفت خام شاخص‌های دوبی و عمان نیز در دوره مورد بررسی به ترتیب ۲دلار و ۷۱و ۲دلار و ۸۸ سنت برای هر بشکه کاهش یافت و هر بشکه ۶۰ دلار و ۶۳ سنت و ۶۰ دلار و ۷۶سنت معامله شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران