شماره امروز: ۵۴۷

| | |

در شرایطی که هفته گذشته شهردار و معاون او از سه شفیته شدن برخی از حوزه‌های شهرداری با استفاده از اضافه‌کار کارمندان موجود یا استخدام افراد جدید در آینده نزدیک خبر دادند،

در شرایطی که هفته گذشته شهردار و معاون او از سه شفیته شدن برخی از حوزه‌های شهرداری با استفاده از اضافه‌کار کارمندان موجود یا استخدام افراد جدید در آینده نزدیک خبر دادند، ناصر امانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد، استخدام هر یک نفر در شهرداری تهران، حداقل ۱۵ میلیون تومان بار مالی دارد و سالانه ۲۰ تا ۲۵ درصد به آن افزوده می‌شود. او تصریح کرد: درباره استخدام‌ها در شهرداری تهران باید با شفافیت و شجاعت با مردم صحبت کرد.

امانی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: در دوره قبلی شورای شهر تهران، اعلام کردند که ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر نیرو به شهرداری تهران جذب شده اما آنچه تاکنون مشخص شده بدون آمار سازمان‌ها و شرکت‌ها حدود یک هزار نیرو در دوره قبلی وارد مناطق و معاونت‌های شهرداری تهران شده‌اند.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران حدود ۵۰ شرکت و سازمان تابعه دارد و آمار استخدام‌های دوره گذشته مدیریت شهری در سازمان‌ها و شرکت‌ها را هم جمع‌آوری می‌کنیم، عنوان کرد: تنها در یک سازمان و یک شرکت شهرداری تهران حدود ۶۰۰ نیرو جذب شده‌اند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران