شماره امروز: ۵۴۷

| | |

امیر هنجن، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از پایش نصب کارت واکسن بر روی شیشه خودروی تاکسیرانان پایتخت خبر داد. امیر هنجن در گفت‌وگو با ایسنا،

چک نصب کارت واکسیناسیون رانندگان تاکسی از امروز

امیر هنجن، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از پایش نصب کارت واکسن بر روی شیشه خودروی تاکسیرانان پایتخت خبر داد. امیر هنجن در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه براساس ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین هماهنگی صورت‌گرفته با وزارت کشور، رانندگان تاکسی می‌بایست با مراجعه به سایت salamat.gov.ir نسبت به دریافت تصویر کارت واکسن دیجیتال دارای QR (کیو آر) کد اقدام کنند، گفت: رانندگان می‌بایست تصویر کارت واکسن خود را بر روی شیشه جلوی تاکسی، درقسمت پایین سمت راست نصب کنند. وی با بیان اینکه پیرو آخرین تطبیق اطلاعات صورت پذیرفته در سامانه مدیریت هوشمند کرونا مشخص شد که از حدود ۸۰ هزار راننده تاکسی شهر تهران، ۴۶۲۰ نفر هنوز واکسن تزریق نکردند که به این افراد اطلاع‌رسانی لازم و ابلاغ پیامکی صورت پذیرفته و از آنها خواستیم هرچه سریعتر نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند، گفت: از شنبه ۱۶ بهمن ماه نصب کارت واکسن رانندگان تاکسی الزامی است و عوامل نظارتی سازمان ضمن حضور در سطح شهر و چک کردن این مهم از فعالیت تاکسیرانان فاقد کارت واکسیناسیون جلوگیری خواهند کرد.

استارت عرضه املاک شهرداری در بورس 

حسن محمد حسن زاده، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران گفت: به پیمانکاران شهرداری پیشنهاد دادیم که اگر ملک را در مزایده بورس برنده شوند در فرایند تسویه می‌توانند حواله‌های مطالبات خود را به جای پول به شهرداری بدهند. حسن‌زاده، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات عرضه دو ملک شهرداری تهران به بورس اظهار کرد: دو واحد آپارتمان سند‌دار در منطقه دو شهرداری به عنوان اولین حضور شهرداری به بورس عرضه شده است.  او با بیان اینکه تنها امکان عرضه املاک سند‌دار در بورس کالا وجود دارد گفت: این دو واحد به تابلوی عرضه رسیده است و چند روز روی تابلو قرار می‌گیرد و کسانی که کد بورس کالا دارند می‌توانند در مزایده آن حضور پیدا کنند.  حسن‌زاده با اشاره به پیشنهاد شهرداری به پیمانکاران برای حضور در مزایده املاک در بورس گفت: ما به پیمانکاران شهرداری پیشنهاد دادیم که اگر ملک را در مزایده بورس برنده شوند، در فرآیند تسویه می‌توانند حواله‌های مطالبات خود را به جای پول به شهرداری بدهند. این همان کاری است که در قالب تهاتر توسط کارگزاران شهرداری انجام می‌شد اما در بورس در یک عملیات شفاف و روشن اجرا می‌شود. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران