شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 85 درصدی عملیات ایمن‌سازی پل تقاطع بزرگراه شهید همدانی با رودخانه وردآورد خبر داد. به گزارش فارس،

سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 85 درصدی عملیات ایمن‌سازی پل تقاطع بزرگراه شهید همدانی با رودخانه وردآورد خبر داد. به گزارش فارس، مسعود حق لطفی سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در تشریح اقدامات سازمان مهندسی و عمران شهر تهران متعاقب سرقت اتصالات فلزی پل تقاطع بزرگراه شهید همدانی با رودخانه ورآورد سخن می‌گفت، از آغاز عملیات ایمن‌سازی پل از پانزدهم دی ماه سال جاری خبر داد و گفت: اقدامات فوق پس از انسداد ترافیکی در بزرگراه شهید همدانی حدفاصل بلوار پژوهش تا خیابان اردستانی در دستور کار قرار گرفت تا وضعیت بحرانی سازه پل ورآورد در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع شده و این تقاطع به چرخه ترافیکی بازگردد.

گفتنی است پل تقاطع بزرگراه شهید همدانی با رودخانه وردآورد در سال 1392 احداث شد. دی ماه امسال و در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر سرقت و آسیب به اتصالات فلزی این پل سواره رو، ستاد مدیریت بحران شهر تهران ایمن‌سازی پل مذکور را با قید فوریت تصویب و به سازمان مهندسی و عمران شهر تهران واگذار کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران