شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: امیدواریم با تلاش و همت مدیران مجموعه فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تا پیش از سال ۱۴۰۱ به اهداف تعریف‌شده برای این صنعت دست پیدا کنیم

شرکت فولاد مبارکه حامی و کمک‌رسانِ پروژه فولادسازی فولاد سفیددشت

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: امیدواریم با تلاش و همت مدیران مجموعه فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تا پیش از سال ۱۴۰۱ به اهداف تعریف‌شده برای این صنعت دست پیدا کنیم و در نخستین گام، کوره قوس الکتریکی آن را راه‌اندازی نماییم. محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، در جلسه با مدیرعامل و مدیران شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با تأکید بر ضرورت پیگیری رفع مسائل و مشکلات این شرکت اظهار کرد: مدیران و دست‌اندرکاران در مجموعه فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری باید پیگیر مسائل و مشکلات موجود باشند و از پیگیری خسته نشوند. وی با بیان اینکه برای بهره‌برداری از پروژه فولادسازی فولاد سفیددشت نباید زمان را از دست داد، افزود: این پروژه نتیجه یک عمر تلاش مجموعه فولاد سفیددشت است و باید توسط مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت به نتیجه برسد. در همین راستا آمادگی شرکت فولاد مبارکه به عنوان حامی و کمک‌رسان برای به نتیجه رساندن این پروژه را اعلام می‌کنم؛ البته آزادسازی تجهیزات از گمرک در این خصوص اهمیت زیادی دارد و لازم است در هر مرحله از اجرای این پروژه، اگر پیمانکار کوتاهی کرد، خودتان کار را ادامه دهید و آن را به سرانجام برسانید. مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور، تحت هیچ شرایطی نباید از سرعت پروژه‌های گروه فولاد مبارکه کاسته شود، بنابراین باید محکم و با انرژی و انگیزه به جلو حرکت کرد و این انتظار از مدیران شرکت فولاد سفیددشت می‌رود که با تمام قوا به جلو حرکت کند.

یک میلیارد تومان به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل هرسینی در مرحله سوم اهدا شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از واریز مرحله سوم کمک‌های مالی طرح شناسایی و حمایت اجتماعی از کودکان بازمانده از تحصیل در شهرستان هرسین به حساب مشمولین طرح خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در کرمانشاه حسن عزیزی با اعلام اجرایی شدن طرح ملی کمک به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری وزارت آموزش و پرورش و یونیسف در شهرستان هرسین به عنوان یکی از 4 شهرستان پایلوت در سطح کشور گفت: در مرحله سوم اجرای طرح ملی کمک به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ۱ هزار و ۹۵۰ نفر از دانش‌آموزان در سطح شهرستان هرسین پرداخت شد. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: در پی اهدا کمک‌های نقدی سازمان ملل به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل، سومین مرحله کمک مالی به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در شهرستان هرسین با پیگیری مستمر سیدهادی موسوی نیک، مدیرکل دفتر رفاه مطالعات اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به تعداد ۱۹۰۰ نفر جمعا به مبلغ یک میلیارد تومان اهدا شد. وی از عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین، اصغر شهبازی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و علی نور فتحی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان که در شناسایی مشمولین همکاری نمودند قدردانی نمود. حسن عزیزی با اشاره به اینکه در این طرح از ظرفیت موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد مانند بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) جهت کمک به بازگشت کودکان بازمانده از تحصیل مقطع ابتدایی به مدرسه با ایجاد یک بستر مناسب استفاده می‌شود، اظهار نمود: در مرحله اول و دوم طرح نیز دانش‌آموزان نیازمند و بازمانده از تحصیل مورد حمایت مالی ۳ میلیارد تومانی قرار گرفتند.

جامعه کار و تلاش و تعاون استان کرمانشاه

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران