شماره امروز: ۵۴۷

| | |

غلامحسین دغاغله، مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری از عرضه مستقیم روغن موتور با نرخ مصوب و بدون واسطه در پایانه بار بندر امام خمینی(ره) بین رانندگان خبر داد و گفت:

2 مشوق برای رانندگان کامیون فعال در مسیر بندر امام

غلامحسین دغاغله، مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری از عرضه مستقیم روغن موتور با نرخ مصوب و بدون واسطه در پایانه بار بندر امام خمینی(ره) بین رانندگان خبر داد و گفت: تخصیص لاستیک با نرخ دولتی برای رانندگان حمل کالاهای اساسی از مبدأ بندر امام خمینی(ره) انجام می‌شود. ‌به گزارش فارس، دغاغله ‌اظهار کرد: به توجه به اهمیت حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره)، از ٢٠ تیرماه تا ٣١ مرداد سال جاری یک جفت لاستیک با نرخ دولتی به رانندگان متقاضی تعلق می‌گیرد. وی افزود‌: رانندگانی که حداقل تعداد پنج فقره بارنامه مربوط به حمل گندم، کنجاله سویا و جو مربوط به شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران از مبدأ بندر امام (ره)  به تمام نقاط کشور با مجموع مسافت طی شده ۴۰۰۰ کیلومتر حمل کنند، می‌توانند با مراجعه به پایانه بار بندرامام خمینی (ره) نسبت به دریافت یک جفت لاستیک با نرخ دولتی اقدام کنند. او گفت: تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) با استفاده از همه ظرفیت‌ها، در حال حاضر روند خوبی را طی می‌کند. وی ادامه داد: با توجه به حجم وسیع ورود کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) و اهمیت و حساسیت موضوع و کمک در جهت تسریع روند تخلیه کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی در انبارها و در راستای اجرای طرح‌های تشویقی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به منظور جذب حداکثری رانندگان برای تخلیه بارهای موجود در این بندر، حواله توزیع غن موتور با نرخ مصوب کارخانه و بدون واسطه در پایانه بار بندر امام خمینی(ره) تا اطلاع ثانوی به تمامی رانندگان حمل کالاهای اساسی تعلق می‌گیرد. وی افزود: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل سنگینی که جهت حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی (ره) مراجعه می‌کنند، می‌توانند بعد از دریافت نوبت حمل کالای اساسی، نسبت به دریافت روغن موتور تشویقی از نمایندگی شرکت تولید‌کننده مستقر در پایانه بار با قیمت فروش عمده اقدام کنند.

معاون وزیر راه: مسکن ملی بدون مشتری نمانده است

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: وام ۲۵۰ میلیون تومان مسکن ملی شامل تمام متقاضیان حتی آنهایی که قبلا قرارداد منعقد کرده‌اند هم می‌شود. متقاضیانی که با وام ۱۰۰ میلیون تومانی قرارداد بستند می‌توانند از وام ۲۵۰ میلیون تومانی استفاده کنند و کسی از این وام جا نمی‌ماند. محمودزاده در گفت‌وگو با ایلنا درباره اظهارات برخی از فعالان حوزه مسکن مبنی بر اینکه مسکن ملی متقاضی و مشتری ندارد و طبق گفته وزیر راه و شهرسازی تاکنون فقط 200 هزار نفر آورده اولیه واریز کرده‌اند، گفت: این اظهارات درست نیست. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران