شماره امروز: ۵۴۷

| | |

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در 16اسفندماه مصادف با بیست و دومین سالگرد بهره‌برداری از متروی تهران و حومه با تقدیر از تلاش‌های پرسنل این شرکت گفت: متروی تهران اکنون جزو ایمن‌ترین متروهای جهان است.

متروی تهران جزو ایمن‌ترین متروهای جهان است

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در 16اسفندماه مصادف با بیست و دومین سالگرد بهره‌برداری از متروی تهران و حومه با تقدیر از تلاش‌های پرسنل این شرکت گفت: متروی تهران اکنون جزو ایمن‌ترین متروهای جهان است. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ دکتر هاشمی صبح دیروز از هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی و صنایع تجهیزات و خدمات وابسته بازدید کرد.  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه شانزدهم اسفندماه، سالروز بیست و دومین سالگرد بهره‌برداری از متروی تهران و حومه است؛ افزود: در این ۲۲ سال اتفاقات خوبی در زمینه بهره‌برداری از مترو انجام شده و پیشرفت‌های زیادی در این زمینه داشتیم که شاید رونمایی از واگن ملی در سال جاری بزرگ‌ترین رویداد این معاونت باشد.  دکتر هاشمی ادامه داد: واگن ملی ۲۸ اسفندماه سال جاری به صورت آنلاین توسط رییس‌جمهور محترم رونمایی می‌شود. این واگن در حال حاضر با کمک و همکاری دانشگاه‌های معتبر کشور همانند دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه شریف ساخته شده و تولید آن تا ۸۰ درصد بومی است.  دکتر هاشمی در پاسخ به اینکه عملکرد شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در این 22 سال را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: در حال حاضر تکنسین‌ها و پرسنل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با دانش و تجربه بسیار بالا در کوتاه‌ترین زمان مشکلات به وجود آمده در حین بهره‌برداری را رفع می‌کنند و باید بگویم که اکنون متروی تهران و حومه جزو ایمن‌ترین مترو‌ها در دنیا است. هرچند این شرکت با مشکلاتی به خصوص در زمینه ارز و تامین قطعات دست و پنجه نرم می‌کند اما توانسته به خوبی از پس آنها بر بیاید و خدمت‌رسانی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

قدردانی از پرسنل متروی تهران

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه ۱۶ اسفند سالگرد بهره‌برداری از مترو است گفت: بعد از گذشت ۲۱ سال بهره‌برداری، متروی تهران بزرگ‌ترین شبکه ریلی در شبکه حمل و نقل ریلی درون‌شهری است. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت ضمن تبریک بیست و دومین سالگرد متروی تهران و حومه اظهار کرد: در شانزدهم اسفندماه ۱۳۷۷ اولین روزی که قطار مترو در مسیر تهران (صادقیه) - کرج حرکت کرد، روز ویژه و به یادماندنی بود و همه علاقه‌مند بودند که بدانند بعد از آن چه اتفاقی می‌افتد. وی افزود: امروز متروی تهران بیش از ٢۵٠ کیلومتر شبکه و ١٣٢ ایستگاه فعال دارد و در حال خدمات رسانی به شهروندان هستیم. نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه طی بیست و یک سال گذشته میلیاردها سفر در خطوط متروی تهران و حومه ثبت شده است، گفت: این سفرها را مدیون زحمات و تلاش خستگی ناپذیر پرسنل شرکت متروی تهران و شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه است و امروز نتیجه این پیگیری‌ها و اقدام‌ها را در رضایتمندی شهروندان می‌توان مشاهده کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران