شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اعلام کرد: برای اولین‌بار در استان اصفهان، لوله‌گذاری فاضلاب قطر 1600 بتنی به طول 424 متر به روش نوین TBM بومی‌سازی شده توسط شرکت‌های دانش بنیان، در شاهین شهر در حال انجام می‌باشد.

بازسازی شبکه فاضلاب شاهین شهر به روش نوین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اعلام کرد: برای اولین‌بار در استان اصفهان، لوله‌گذاری فاضلاب قطر 1600 بتنی به طول 424 متر به روش نوین TBM بومی‌سازی شده توسط شرکت‌های دانش بنیان، در شاهین شهر در حال انجام می‌باشد. هاشم امینی به ابعاد مختلف اجرای پروژه حفاری ولوله‌گذاری کلکتور اصلی فاضلاب شاهین شهر به روش نوین پرداخت و عنوان کرد: کلکتور اصلی فاضلاب شاهین شهر به تصفیه خانه، به طول 6 کیلومتر در اقطار 1200 تا 1600 میلی متر است که 424 متر آن به روش نوین در حال باز‌سازی است. وی با اشاره به محدودیت فضا برای بازسازی کلکتور اصلی فاضلاب شاهین شهر گفت: کلکتور فاضلاب در بلوار طالقانی در عرض 4 متر است و با توجه به تردد زیاد در این محدوده عملیات بازسازی به روش نوین در دستور کار قرار گرفت.

استفاده بیشتر از ظرفیت بانوان در پست‌های میانی و پایه

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم گرامیداشت روز زن عنوان کرد: از بانوان فرهیخته شرکت انتظار می‌رود با ارایه ایده‌های جدید در راستای وظایف ذاتی شرکت، زمینه خدمات رسانی را گسترش دهند تا هیچ‌گاه شرکت دچار رخوت و یکنواختی نگردد.هاشم امینی به نقش بانوان شاغل در صنعت پرداخت و تصریح کرد: در حال حاضر حدود 8 درصد بانوان شاغل در آبفای استان اصفهان دارای پست‌های میانی و پایه هستند و ازآنجا که بانوان با دقت و حساسیت ویژه‌ای وظایف محوله را دنبال می‌کنند درصدد هستیم از ظرفیت بانوان در پست‌های میانی و پایه بیش از پیش استفاده شود. وی با بیان اینکه بانوان باید با تبعیت از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) به نقش خود در جامعه بپردازند، بیان داشت: ضروری است که بانوان با پیروی از حضرت فاطمه زهرا (س) به نقش اجتماعی، سازمانی و خانوادگی بپردازند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران