شماره امروز: ۵۴۷

| | |

محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران به مخالفت فرمانداری با طرح زیست شبانه واکنش نشان داد. هاشمی در حاشیه دویست و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مخالفت فرمانداری با طرح زیست شبانه گفت:

واکنش هاشمی به مخالفت فرمانداری با زیست شبانه

محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران به مخالفت فرمانداری با طرح زیست شبانه واکنش نشان داد. هاشمی در حاشیه دویست و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مخالفت فرمانداری با طرح زیست شبانه گفت: مصوبات ما نگاه به زمان کرونا ندارد، اما بسیاری از قوانین دیگر وجود دارد که اکنون جاری است و ستاد کرونا نسبت به آنها حساسیت نشان می‌دهد. برای مثال رفتن به سینما آزاد است اما ستاد ملی کرونا می‌گوید برای حضور در سینما باید پروتکل‌های خاص را رعایت کنید.  او افزود: در مورد این نیز مشکلی نیست، می‌تواند این طرح تصویب شود و ستاد ملی کرونا توصیه کند که به دلیل شرایط کرونایی فعلا امکان اجرا وجود ندارد. به گزارش «تعادل»، عیسی فرهادی، فرماندار تهران روز شنبه هفته جاری با تاکید بر اینکه زیست شبانه در تهران با وجود کرونا معنا ندارد، بررسی مصوبه «شهر بیدار» توسط شورای شهر را نیز منوط به اتمام وضعیت کرونایی در تهران دانست. به گفته او، زیست شبانه در شرایط وجود کرونا و منع تردد از ساعت 21 معنا ندارد. تا شرایط کرونایی ادامه دارد با چنین طرحی مخالفت می‌کنیم. در حقیقت طرحی برای زیست شبانه بررسی و تصویب نخواهد شد. مگر بعد از اتمام کرونا در صورت ارسال چنین طرحی از سوی شورا، این طرح باید مراحل خود را طی کند.

حمایت شهرداری از  توسعه ورزش بانوان در محلات

امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از حمایت جدی مدیریت شهری از توسعه ورزش بانوان در محلات پایتخت خبر داد. به گزارش فارس، محسنی همزمان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام زن از مجموعه تخصصی ورزش بانوان شهر تهران «آمنه» در منطقه ۲ بازدید کردو در جمع تعدادی از ملی پوشان والیبال بانوان کشور اظهار کرد: بسیار خرسندم که در سال‌های اخیر، موفقیت‌های ارزنده‌ای در حوزه ورزش بانوان چه در ورزش‌های تیمی و چه در ورزش‌های انفرادی حاصل شده است. وی با اشاره به اینکه استعداد و ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه ورزش بانوان وجود دارد که با بستر‌سازی مناسب، قطعاً به شکوفایی می‌رسد، اظهار داشت: در شهر تهران برنامه‌ریزی مناسبی برای توسعه ورزش بانوان در سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده که امیدواریم در شناسایی استعدادهای این حوزه تأثیرگذار باشد. مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به قهرمانی تیم والیبال سایپا به نمایندگی از والیبال شهر تهران در رقابت‌های سوپر لیگ بانوان کشور در هفته گذشته افزود: در سازمان ورزش شهرداری تهران این آمادگی را داریم که  با ایجاد فرصت‌های تمرینی برای تیم‌های مختلف ورزشی، در کنار توسعه ورزش همگانی شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران پایتخت در حوزه ورزش قهرمانی نیز باشیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران