شماره امروز: ۵۴۷

| | |

شهردار اصفهان گفت: طرح بازسازی 700 اتوبوس شهری را در دست اجرا داریم و قرارداد بازسازی 180اتوبوس منعقد شده و 150 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به عرصه خدمت می‌آید که در شأن مردم خواهد بود. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان،

150 اتوبوس بازسازی شده به چرخه خدمت بازمی‌گردد

شهردار اصفهان گفت: طرح بازسازی 700 اتوبوس شهری را در دست اجرا داریم و قرارداد بازسازی 180اتوبوس منعقد شده و 150 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به عرصه خدمت می‌آید که در شأن مردم خواهد بود. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، قدرت‌الله نوروزی در برنامه زنده رادیویی «شهر پرسشگر، شهردار پاسخگو» گفت: سه سال پیش وقتی این نیاز را احساس کردیم و قفل توقف پروژه را شکستیم، کل سرمایه شرکت نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان 40 میلیارد تومان بود و 15 درصد پروژه انجام شده بود اما با افزایش سرمایه شرکت به بیش از 200 میلیارد تومان، حدود 220 میلیارد تومان برای پروژه نمایشگاه هزینه شده و طرح با کیفیت و سرعت پیش رفت که در این راستا 114 میلیارد تومان از هزینه از سوی شهرداری و 83 میلیارد تومان از طرف اتاق بازرگانی استان تامین شد. وی گفت: به دنبال این هستیم خودروها در شهر کم شود چراکه هرچه خودرو کمتر شود تردد آسان‌تر می‌شود؛ همچنین اتوبوس‌های بازسازی شده وارد چرخه می‌شود که در این زمینه طرح بازسازی 700اتوبوس را در دست اجرا داریم و قرارداد بازسازی 180اتوبوس منعقد شده و 150 دستگاه بازسازی شده به عرصه خدمت می‌آید که در شأن مردم خواهد بود.

پاکسازی بستر رودخانه زاینده رود 

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در پی خشکی رودخانه زاینده‌رود و رویش مضاعف علف‌ها در بستر رودخانه با حضور بیش از 400نفر از عوامل فضای سبز، نیروهای خدماتی، تجهیزات موتوری سازمان خدمات موتوری و پیمانکار نظافت رودخانه، عملیات پاکسازی رودخانه آغاز شده است و این روند تا پاکسازی کامل ادامه دارد. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، بهزاد حقانی اظهار کرد: در پی خشک شدن رودخانه زاینده رود و به دنبال آن خشکی علف‌های هرز در کف رودخانه علاوه بر اینکه موجب نازیبایی‌های بصری شده است، متاسفانه در چند روز اخیر توسط برخی از افراد در چند نقطه از بستر رودخانه این علف‌ها به آتش کشیده و موجب مشکلاتی برای شهروندان و به ویژه تهدیدی برای آثار تاریخی و افزایش آلودگی هوا شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران