شماره امروز: ۵۴۷

| | |

یک مقام مسوول گفت: متقاضیان خرید مسکن قبل از خرید، استعلام واحد خود را بگیرند تا گرفتار کلاهبرداران نشوند. به گزارش مهر، مهدی هدایت از کلاهبرداری برخی افراد شیاد از متقاضیان خرید مسکن در پردیس خبر داد و گفت:

یک مقام مسوول گفت: متقاضیان خرید مسکن قبل از خرید، استعلام واحد خود را بگیرند تا گرفتار کلاهبرداران نشوند. به گزارش مهر، مهدی هدایت از کلاهبرداری برخی افراد شیاد از متقاضیان خرید مسکن در پردیس خبر داد و گفت: این کلاهبرداران از آگاهی نداشتن خریداران، سوءاستفاده می‌کنند و یک واحد را به چند نفر می‌فروشند.

وی همچنین با اعلام اینکه برخی واحدهای مسکن مهر بدهکاری مالی، یا مسدودی قضایی دارند، افزود: هموطنان حتما قبل از خرید، از شرکت عمران پردیس به صورت اینترنتی یا حضوری استعلام واحد انتخابی خود را بگیرند تا گرفتار کلاهبرداران نشوند.  هدایت در خصوص آخرین وضعیت واحدهای شهر جدید پردیس با اعلام اینکه تاکنون ۴۵ هزار واحد مسکن مهر افتتاح رسمی و تحویل مالکان شده است، گفت: ۱۴ هزار واحد طی روزهای آینده با حضور رییس‌جمهور افتتاح رسمی خواهد شد. مدیر عامل شرکت عمران پردیس با اعلام اینکه فرآیند تحویل این ۱۴ هزار واحد آغاز شده است و تا سه ماه آینده همه تحویل متقاضیان خواهد شد، افزود: مالکان برای دریافت کارت قسط به بانک مسکن معرفی شدند و بعد از گرفتن کارت اقساط، می‌تواند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برای دریافت کنتور آب، برق و گاز اقدام کنند. هدایت همچنین از تحویل ۱۰ هزار واحد جدید مسکن مهر پردیس در آذرماه امسال به متقاضیان خبر داد و گفت: این واحدها اکنون در مراحل پایانی ساخت است. وی اضافه کرد: تا پایان امسال حدود ۹۵ درصد از مجموع ۸۲ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس تحویل خواهد شد، اما ۵ درصد باقی مانده در اواخر بهار سال آینده تحویل می‌شود. این مقام مسوول با تاکید براینکه ساخت و توسعه مراکز رفاهی، آموزش و درمانی همزمان با تحویل واحدهای مسکونی در دست اقدام است، گفت: امسال چند مدرسه ساخته و تحویل آموزش و پرورش شد. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران