شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: بیش از 20 درصد از خانه‌های خالی کشور با عدد 500 هزار واحد برای استان تهران است

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: بیش از 20 درصد از خانه‌های خالی کشور با عدد 500 هزار واحد برای استان تهران است که متاسفانه به دلیل عدم دسترسی به منابع اطلاعات و چالش‌های قانونی امکان دریافت مالیات از صاحبان این املاک میسور نبود.

به گزارش فارس به نقل از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، نعمت‌الله ترکی از اشتغال 85 هزار نفر در سال 98 خبرداد و گفت: مشخصات این افراد در سامانه ثبت شده است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با اشاره به اینکه در قانون برنامه ششم توسعه ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در کل کشور تاکید شده است، گفت: پیش بینی ما برای امسال ایجاد 95 هزار فرصت شغلی در استان تهران است. ترکی اظهار کرد: نکته قابل تامل اینکه 30 هزار فرصت شغلی مازاد بر اعداد اعلامی ایجاد شده سال گذشته مربوط به بخش ارتباطات بوده که در نوع خود قابل تامل است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران اعلام کرد: بیش از 20 درصد از خانه‌های خالی کشور با عدد حدود 500 هزار واحد برای استان تهران است که متاسفانه به دلیل عدم دسترسی به منابع اطلاعات و برخی چالش‌های قانونی امکان دریافت مالیات از صاحبان این املاک میسور نبود. وی افزود: با عملیاتی کردن قانون بودجه و اخذ مالیات از صاحبان خانه‌های خالی اجرای این قانون در سه ماهه دوم سال 99 رسما عملیاتی خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران